PANKIEWICZ (PAŃKEWYCZ) Julian (1863-1933)
olej, płótno; 70 x 54 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz;
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczyna huculska, lata 20. XX w.
olej, tektura; 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: Julian Pankiewicz