1 zł
2 600 000 zł

PIOTROWICZ-PRUDLIK Katarzyna (ur. 1989, Częstochowa)

Cyfrowy autoportret II, 2019 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Katarzyna Piotrowicz-Prudlik '19'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Cyfrowy_autoportret.jpg, 2018

olej, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: K.Piotrowicz-Prudlik oraz na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz-Prudlik 2018

Akt 1, 2018

olej, płótno, 100 x 130 cm

Auto_Selfie '1, 2017

olej, płótno, 120x90 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz ‘17

New York Taxi, 2016

olej na płótnie, 90x100 cm,
sygn. na odwrocie

New York Taxi, 2016

olej, płotno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K Piotrowicz 2016

z cyklu Re_jestracja, 2016

olej, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: K.Piotrowicz 2016

Śniadanie na trawie, 2016 r.

olej/płótno
100 x 90 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz 2016'

Z cyklu RE_jestracja DSC_8912 2016

Olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

DSC_2354, 2014

olej na płótnie 80x100 cm,

Z cyklu 'Re-jestracje', DSC_9912, 2016 r.

olej/płótno, 95 x 120 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz | 2016 rok'

Spotkanie II, 2015

olej na płótnie 70x90 cm
sygnowany na odwrocie

Z cyklu 'Re_jestracja', DSC_9088, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 90 cm

Z cyklu 'Re_jestracja', DSC_9001, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'Katarzyna Piotrowicz 2015'

Re_jestracja, 2015

Olej na płótnie, 90 x 110 cm

Paradise II, 2015

Olej na płótnie, 90x100cm
Opisany na odwrocie

Struktury IV, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 100 cm

Paradise II

olej na płótnie, 100 x 90 cm

Paradise II, 2015

olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. i opisana na krośnie: K. Piotrowicz 2015

VHS_93` 1, 2012

Olej na płótnie, 120x170cm
Opisany na odwrocie

DSC_9557, 2013

olej na płótnie 130x170
opisany na odwrocie: "Katarzyna Piotrowicz 2013"

Spotkanie II, 2015

olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie

DSC_6083, 2015 r.

olej, płótno, 80 x 100 cm

Spotkanie I, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `Katarzyna Piotrowicz 2015`

DSC_1090, 2015

olej na płótnie 100x90 cm
opisana na odwrocie: K. Piotrowicz 2015

DSC_8001, 2015

olej, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Struktury III, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `K. Piotrowicz 2015`

Paradise 2015

olej na płótnie 90x100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz 2015

Program pierwszy, 2012

olej, płótno, 120x170 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz Program pierwszy

DSC_0009, 2013

Olej na płótnie, 130x170 cm
Opisany na odwrocie

DSC_5971, 2015 r.

olej, płótno, 70 x 80 cm

DSC_7027, 2015 r.

olej/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K. Piotrowicz 2015`

DSC_7022, 2015

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K.Piotrowicz DSC_7022

DSC_7017, 2015

olej na płótnie, 100x90 cm

Struktura II, 2015 r.

olej/płótno, 73 x 61 cm
na odwrociu opisany: `K. PIOTROWICZ | 2015`

DSC_6134, 2015

olej na płótnie 80x100 cm
opisany na odwrocie: K. Piotrowicz 2015

DSC_5317, 2015 r.

olej, płótno, 90 x 100 cm

DSC_6131, 2015

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

DSC_5971, 2015

olej, płótno, 70 x 80 cm

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie 2015

DSC_5798, 2015

olej na płótnie 80x100 cm,

DSC_5318, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 100 cm

DSC_0215, 2013

olej, płótno, 130 x 170 cm,
sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2014

olej, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz 2014

DSC_1007, 2015 r.

olej/płótno, 80 x 110 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Katarzyna Piotrowicz`

Plaża

olej, płótno, 120 x 150 cm
2010

VHS`93 3, 2012

olej na płótnie,
120x170 cm,
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz

Selfie (PICT0018), 2015

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

DSC_0489, 2013 r.

olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA PIOTROWICZ | tytuł: DSC_0489`

DSC_0801, 2014 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K. PIOTROWICZ`

PICT0884.jpg, 2014

olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K. Piotrowicz

DSC_0489, 2013 r.

olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Piotrowicz | 2013 | DSC_0489`

bez tytułu, 2012

serigrafia, papier, 68x98 cm
sygn. p.d.: Katarzyna Piotrowicz

Pixels on my mind, 2010

olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA PIOTROWICZ 100x80 cm 29.04.2010 rok bez tytułu

VHS_93` 2, 2012

olej, płótno, 120 x 170 cm,
sygn. na odwrocie

Album rodzinny

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 57