PULIK Alicja (ur. 1988, Radzyń Podlaski)
akryl, płótno, 80x70 cm
sygn. p.d.: AP Alicja Pulik 2017, opisany na odwrocie: "SAM" ALICJA PULIK AKRYL NA PŁÓTNIE 80x70 CM 2017 ALICJA PULIK 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
szlagmetal, akryl, płótno, 70 x 70 cm (układ diagonalny),
sygn. d.: ALICJA PULIK 2017
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"OPUSZCZONA" | ALICJA PULIK | AKRYL NA PŁÓTNIE | 60 x 80 CM | 2016'
Olej na płótnie, 80x70 cm
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ALICJA PULIK | "TROFEUM" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 60 CM | 2016'
akryl, płyta drewniana, śr. 67 cm
opisany na odwrocie: ALICJA PULIK AKRYL NA PŁYCIE ŚR 67 CM "ROBOKOŁO" 2013
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `ALICJA PULIK | BEZ TYTUŁU, 2013 | AKRYL NA PLÓTNIE | 50 x 70 cm`
Olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie. Praca "Miasto nieidealne" była prezentowana na wystawie konkursowej "Miasto (nie) idealne" w lubelskiej Zachęcie.