1 zł
2 600 000 zł

JAXA-CHAMIEC Anna (ur. 1913, Siemiechów)

Miniatura w mosiężnej ramce - Dama z fiołkami, 1987 r.

gwasz, kość słoniowa,
sygn. i dat. l.bok: wg. NW Anna Chamiec 1987, 7 cm, z oprawą 17 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Miniatura - Portret damy, 1984 r.

gwasz, kość słoniowa,
sygn. i dat. l. bok: wg. NN Anna Chamiec 1984, 7,8 cm, z oprawą 19,8 cm

Miniatura w ramce z girlandą kwiatową - Portret damy, 1983 r.

wg. R.Coswaya, gwasz, kość słoniowa,
sygn. i dat. p.bok: Anna Chamiec 1983, 7,5 cm, z oprawą 27 cm

Miniatura - Portret damy w kapeluszu, 1981 r.

wg. R.Coswaya, gwasz,
sygn. p.bok: Anna Chamiec Pologne 1981, 8 cm, z oprawą 21cm

Portret kobiety w białej sukni, wg.Richarda Coswaya, 1986 r.

gwasz, kość słoniowej, 7,5 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. l.ś.: Anna Chamiec 1986, oprawa autorska

Portret kobiety w białym czepcu, wg. H. Plimera, 1985 r.

gwasz, kość słoniowa, 7 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. l.ś.: Anna Chamiec 1985, oprawa autorska

JAN ANDRZEJ MORSZTYN wg Hiacynthe Rigaud, 1997

Gwasz, karton; 8,5 x 7 cm (owal)
Sygnowany wzdłuż l. krawędzi: wg H. Rigaud Anna Chamiec 1997
Szkło fazowane, wewn. ramka mosiężna, zewn. drewniana 18 x 16,5 cm

PORTRET DZIEWCZYNKI, 1982

Akwarela, gwasz, iworyna; 74 x 65 mm
Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: wg Daniela Saint: Anna Chamiec 1982

Portret damy, wg. W. de Lesseur, 1974 r.

akwarela, gwasz, pergamin japoński, 5,4 x 4,5 cm, syg. p.ś.: wg. W. de Lesseur: Anna Chamiec 1974 r.

Miniatura - Portret Eleonory Borchowej , wg. Aleksandra Molinary

akwarela i gwasz, kość słoniowa, 7,4 x 5,1 cm, sygn. p.ś.: A.Molinary: Anna Chamiec 1976

Portret rudowłosej, 1973 r., wg. E. Degas

akwarela i gwasz, pergamin japoński, 5,5 x 4,7 cm, sygn. p.ś.: E.Degas: mal: Anna Chamiec 1973

PORTRET MARIANNY KWILECKIEJ wg Stanisława Marszałkiewicza, 1976

Miniatura, gwasz; 7 x 6,5 cm
Sygnowana p.d.: wg. S.Marszałkiewicza. Anna Chamiec

liczba obiektów: 12