LICHAŃSKA-MLECZKO Renata (ur. 1962, Kęty)
olej, płyta z tworzywa; 69 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: Renata / Lichańska - Mleczko;
na odwrocie nalepka autorska z adresem i danymi kontaktowymi artystki
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 46 x 56 cm
Sygnowany p.d.: Renata | Lichańska-Mleczko
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany l.d.: Renata Lichańska-Mleczko
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Renata Lichańska-Mleczko
olej na płótnie
55 x 46 cm