1 zł
2 600 000 zł

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Wzięcie, 3 plansze komiksowe nr 32A, 1995 r.

tusz/papier,wymiary pojedynczej planszy: 42 x 30 cm
na odwrociu opisany na każdej planszy: "WZIĘCIE" | SCENARIUSZ I RYSUNKI | PIOTR DRZEWIECKI | 32 A'

WYDANIA:
"Czarno na białym 2"
wyd. Studio KOMIX 1996
Angora 1988
"Bliskie spotkania 3 sierpnia" w serii Black Joke Series 1998

cena wywoławcza: Wykup abonament

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Z dala od zgiełku - Rewolta i Wykopki, komplet czterech plansz komiksowych, 1996 r.

technika mieszana/papier, 34 x 49 cm
sygnowany l.g.: 'Piotr Drzewiecki'
wersja czarno-biała publikowana była w albumie "Czarno na Białym 2" (Studio Komiks 1996) oraz w Angorze pod zmienionym tytułem: "Prace polowe"

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Biedaczek, dwuplanszowa historyjka komiksowa, lata 90. XX w.

akwarela, tusz/papier, 42 x 29,7 cm
na odwrociu piaczątki autorskie oraz opisany: '4.D. [w kółku] Drzewiecki P.'

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Wolverine, fanart

tusz/papier, 61,5 x 43 cm
sygnowany p.d.: 'Drzewiecki (4.D)'
na odwrociu sygnowany i opisany: 'Drzewiecki P. (4.D.) | TO TEŻ DLA DLA OLKA ... MOJA WERSJA ... VOLVERINE ...' oraz pieczęcie 'Studio Reklamowo-Wydawnicze | "KOMIKS"'

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

The Police, 1987 r.

technika mieszana/brystol, 87 x 57 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Drzewiecki P 87'
na odwrociu sygnowany: 'Drzewiecki Piotr (4D)'

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

I ty Brutusie!?, ilustracja satyryczna, 1993 r.

tusz/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Drzewiecki P. 93'

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Który to Uncle Ben`s?!, ilustracja satyryczna, 1993 r.

tusz/papier
42 x 29,5 cm
sygnowany l.g.: `Drzewiecki P.`

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Waterloo - podwójna plansza komiksowa, 1994 r.

tusz/papier
68,5 x 49,5 cm
na odwrociu pieczęć artysty

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Kije samobije - ilustracja satyryczna, 1994 r.

tusz/papier, 41 x 30 cm
sygnowany l.d.: `Drzewiecki`

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

CDN - czterostronnicowa plansza komiksowa, 1993 r.

akwarela, tusz/papier, 84 x 57 cm
wym. pojedynczej planszy: 42 x 29,5 cm
na odwrociu sygnowany na każdej planszy
scenariusz: Piotr Drzewiecki

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Czerwony autobus, 1987 r.

Praca prezentowana na autorskiej wystawie w szczecińskim PAX-ie w 1987 roku.
tusz, technika mieszana, papier, 47 x 70 cm, sygn. l. bok: Drzewiecki 87
Przy powstawaniu dzieła zamiast trudno dostępnego wówczas aerografu, aby uzyskać podobny efekt autor użył gruszki fryzjerskiej.

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Horror, 1991 r.

komplet czterech współoprawnych plansz komiksowych
akwarela, tusz/papier, 84 x 60 cm
sygnowany na pierwszej planszy po środku: `Drzewiecki`
na odwrociu każda z plansz posiada stempel artysty

DRZEWIECKI Piotr (ur. 1963)

Good Morning USA, 1991 r.

komplet 4 plansz
akwarela, ekolina/papier, 91 x 68 cm
sygnowany na pierwszej planszy l.g.: `Drzewiecki`

Estymacja: 2 500 - 5 000 zł

liczba obiektów: 16