PRUCHNIEWICZ Alicja (ur. 1993, Szczecin)
akryl/płótno, 140 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Alicja Pruchniewicz | 2018 140 x 110 cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 40x40cm
technika mieszana na płótnie, 120x80cm,
Olej na płótnie, 140x140cm
Opisany na odwrocie
akryl/płótno, 60 x 60 cm
opisany na odwrocie: ALICJA PRUCHNIEWICZ AKRYL NA PŁÓTNIE