1 zł
2 600 000 zł

NIEWIŃSKI Kamil (ur. 1994, Wrocław)

Kukułcze jajo, 2019r,

szlagmetal/olej/deska, 55 x 58 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Niewiński 2019'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kormoran, 2018 r.

olej/szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d. 'Niewiński 2018'

Plon, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.

Męskie Sprawy, 2017 r.

olej/szlagmetal/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Niewiński 2017 r'

Dusza na ramieniu, 2017

olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.

Pod Jemiołą, 2017 r.

technika własna/akryl/sklejka drewniana, 66 × 48 cm,
sygnowany p.d: "Niewiński 2017"

Święty śmiertelny, 2017

akwarela, akryl, szlagmetal, sklejka drewniana, 62x31 cm
sygn. p.d.: Niwiński 2017

Sumienie, 2017 r.

akryl, akwarela, inna/sklejka, 62 x 31 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Niewiński 2017'

Cisza, 2016 r.

akryl, akwarela/sklejka, 75 x 38,5 cm
sygnowany l.d.: 'Kamil Niewiński'

Święty spokój, 2016 r.

technika mieszana/płótno na drewnianej sklejce, 44 x 53 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Niewiński 2016'

Święty Nocy Zeszłej, 2016

akryl, węgiel, sklejka drewniana z nabitym płótnem, 53 x 44 cm, sygn. l.d.

Przykro mi, nie mam czasu, 2016

akryl, akwarela, sklejka drewniana obita płótnem; 60 x 53 cm;
sygn. l. d.: Niewiński 2016 r.

Wspomnienia, 2016

akwarela, akryl, węgiel, sklejka drewniana z nabitym płótnem, 53 x 45,5 cm,
sygn. l. d.

Jesień, 2016

akwarela, akryl na płycie z nabitym złotym materiałem, 44,5x53 cm

Zapatrzenie, 2016

akwarela, akryl, szlagmetal, płyta drewniana, płótno, 60x53 cm
sygn. p.d. Niewiński 2016, odpisany na odwrocie: Niewiński 2016 r.

Lato, z cykly pory roku, 2015

Akryl, piórko, tusz, szlagmetal na drewnie, 62 x 45 cm

Przypływy Emocji, 2016

akryl, farba fosforyzująca, sklejka drewniana, 60 x 53 cm,
sygn. p.d.

Wzrastanie, 2015 r.

akryl, akwarela, piórko, szlagmetal, tusz/sklejka, 75 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Niewiński | 2015'

Gejsza, 2015

akwarela, akryl, piórko, tusz, sklejka drewniana, 80 x 30 cm,
sygn. p.d.

Ulotność z cyklu Pory roku, 2015

tempera, akryl, deska, 60 x 30 cm,
sygn. p.d.: KAMIL NIEWIŃSKI 2015

Echo, 2015

akwarela, akryl, piórko i tusz, sklejka, 76 x 34 cm, sygn. na odwrocie

Zaćmienie, 2015

akwarela, akryl, tusz, szlagmetal, pastel suchy, sklejka, 80 x 40 cm,
sygn. p.d.

Pomiędzy, 2014

akwarela,pórko i tusz, szpachla, szlagmetal; deska, 97/21 cm,
sygn. p.d.: Niewiński oraz na odwrocie

Kontemplacja, 2014

akwarela, akryl, piórko, tusz, szpachla, szlagmetal; drewno, 172 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Przenikanie

akwarela, akryl, piórko, tusz, szlagmetal, drewno, 140 x 54 cm,
sygn. na odwrocie: Niewiński 2014.

Pozdrowienie 2, 2014

akwarela, piórko, tusz, akryl, szpachla, szlagmetal, szelak, deska, 64 x 42 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

Oczekiwania, 2014

akwarela, piórko, tusz, płótno, 60 x 30 cm,

Pozdrowienie, 2014

tusz, szlagmetal, akryl, akwarela, deska, 82 x 40 cm,
sygn. p.d. Niewiński oraz na odwrocie

Strach, 2014

akwarela, piórko, tusz, deska, 75 x 32,5 cm,

liczba obiektów: 29