PUCHOWSKA Katarzyna (ur. 1989, Bydgoszcz)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "Statki nocą…" Kasia Puchowska 2017 r.
akryl na płótnie 80x80 cm
akryl na płótnie , 80x80 cm
akryl na płótnie, 100x100cm, opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 120x80 cm
akryl, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: "Refleksja" Kasia Puchowska 2015 r
Akryl na płótnie, 80x80cm,
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 100x100cm
Opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 80x100 cm
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 120x140 cm
Opisany na odwrocie
akryl na płótnie, 60x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl na płótnie, 120x80 cm
olej na płótnie, 100x70 cm
akryl na płótnie, 100x100 cm
sygnowany z przodu, prawy górny róg
akryl, płótno, 140x120 cm