PETRENKO Iryna (ur. 1990)
Olej, płótno, 90 x 70 cm,
opisany na odwrocie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PETRENKO Iryna (ur. 1990)
PETRENKO Iryna (ur. 1990)
PETRENKO Iryna (ur. 1990)
PETRENKO Iryna (ur. 1990)
Olej, plótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PETRENKO Iryna (ur. 1990)
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PETRENKO Iryna (ur. 1990)