1 zł
2 600 000 zł

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Morfizm 4, 2019 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘R. Gawlik ‘19’

cena wywoławcza: Wykup abonament

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Postać metafizyczna 2

Olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Morfizm, 2019 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '19'

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Odmęt, 2019 r.

olej/płótno, 70 x 90 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Imponderabilia 2, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Morfizm, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '18'

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Immanencja 4, 2018 r.

olej/płótno, 81 x 65 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Postać metafizyczna, 2018 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Imponderabilia 1

Olej, płótno, 60 x 60 cm, 2016 r.,
sygn. na odwrocie.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Nurt, 2018 r.

olej/płótno, 93 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik | 2018'

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Iryzacja, 2018 r.

olej/płótno, 92 x 65 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Imaginacja 1

Olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: R. Gawlik 2017.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Katarakta, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik | 2017'

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Immanencja 1, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 50 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Jesienne floresy, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik 2017'

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Imponderabilia 4, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Imponderabilia 3

Olej, płótno, 50 x 50 cm,

Praca była pokazywana na zbiorowej wystawie Nowej Awangardy w Katowicach.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

0004, 2017

olej, kolaż, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

0003, 2017

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Struktura 2, 2013

technika mieszana, płótno, 53 x 68 cm, praca oprawiona

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Nowożytna antropologia

65 x 50 cm, kolaż na papierze, 2016

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Abu Dhabi

Olej, płótno, 39,5 x 49,5 cm, 2014
sygn. na odwrocie.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Bergen, 2014

olej, płótno, 50x70 cm kompozycja, 52,5x72,5 cm w oprawie
opisany na odwrocie: R. Gawlik

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Inercja 1

70 cm x 50 cm, olej na płótnie, 2017

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Axis mundi, 2016

olej, płótno, 60x30 cm
opisany na odwrocie: R.G. 2016 r.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Kosmos

65 cm x 50 cm, kolaż na płótnie, 2016

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Struktura z trójkątem, 2016

technika mieszana, płótno, 50x70 cm kompozycja, 53,5x74 cm w oprawie

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry 2

Suchy pastel, papier, 70 x 50 cm, 2015,,
sygn. p.d.: RG’2015.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Struktura z trójkątem, 2016

technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Lotnisko Kansai, 2014

olej, płótno, 38 x 55 cm; w oprawie: 43 x 60 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry 5, 2016

suchy pasel, papier, 50 x 70 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Kuwejt, 2014,

olej, płótno, 46 x 55 cm, praca oprawiona

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry 5 2016

Suchy pastel, papier, 50 x 70 cm,
sygn. p.d. RG'16

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Bagna, 2015

suchy pastel, papier, 50 x 70 cm, praca oprawiona

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry 4, 2015

suchy pastel, papier, praca oprawiona, 50 x 70 cm

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry 3, 2015

pastel, karton, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

0001, 2015 r.

olej, płótno, 50 x 70 cm, praca w oprawie

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Góry, 2015

suchy pastel, papier, 49 x 69 cm,
sygn. p.d.: R.G. `15

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Z cyklu Struktury świetlne, Panorama

olej, płótno, 49 x 59 cm,
sygn. na odwrocie, praca oprawiona

GAWLIK Rafał (ur. 1989)

Z cyklu Struktury kostne, 07

ołówek, papier, 49 x 69 cm,
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 42