POPIEL Witold
olej, akryl na płótnie, 92 x 73 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POPIEL Witold
z cyklu: Kroniki miejskie, Warszawskie. Część zachodnia nr 18, 2015
olej, akryl, płótno, 100 x 73 cm
sygn. p.d.
na odwrocie: WITOLD POPIEL 2015
POPIEL Witold
olej i akryl na płótnie, 132 x 67 cm, 2014
POPIEL Witold
olej, akryl, tektura; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Popiel,
na odwrocie certyfikat autentyczności z informacją o pracy
POPIEL Witold
sygn. p. d.: Popiel;
na odwrocie nalepka z informacją o pracy
POPIEL Witold
olej, akryl, płótno, 80 x 116 cm, 2014