PODGÓRSKI Rafał (ur. 1984)
olej, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: 'Rafał Podgórski 2018 "Flora"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODGÓRSKI Rafał (ur. 1984)
Spośród drzew nie widać lasu, 2018
olej, płótno, 116 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: 'Rafał Podgórski | 2018 r. | "Spośród drzew nie widać lasu" | olej na płótnie'
PODGÓRSKI Rafał (ur. 1984)
olej, płótno, 150 x 200 cm, opisany na odwrocie: Podgórski Rafał | 2011 r. Czerwona koszula | olej na płótnie
2012 - wystawa zbiorowa "Sztuka Młodych", Galeria Sztuki Disegno/ Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
PODGÓRSKI Rafał (ur. 1984)
Niespełniona panna młoda, 2008
olej, karton (usztywniony, przyklejony do deski), 53,5 x 52 cm,
2012 – wystawa zbiorowa „Sztuka Młodych”, Galeria Sztuki Disegno/ Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin
PODGÓRSKI Rafał (ur. 1984)
technika własna (technika olejno-żywiczna, grafit, bromek srebra), płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie + nalepka autorska