PROCHACKI Karol (ur. 1982, Gdańsk)
olej, płótno, 65 x 54 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Studium 1, z cyklu: Ceci n'est pas une nature morte
olej, płótno, 30 x 30 cm
Nocturne in G minor, 2016/2017
olej, płótno, 50 x 40 cm
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie