1 zł
2 600 000 zł
/12

GROTT Teodor (1884-1972)

Martwa natura z różami

akwarela, tektura, 46,5 x 66 cm
sygn. p. d.: Teod. Grott

cena wywoławcza: Wykup abonament

GROTT Teodor (1884-1972)

Chryzantemy

akwarela, gwasz, karton; 47 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Teod. Grott;
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki "Achilleion" w Białej - wł. J. Birner.

GROTT Teodor (1884-1972)

Malwy przed chatą

akwarela, papier naklejony na tekturę; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Notre Dame, 1910

akwarela, papier,
37 x 25 cm (w świetle oprawy),
sygnowany p.d.: "Teod Grott 910"

* Droit de suite

GROTT Teodor (1884-1972)

"Gdynia", 1923 r.

akwarela, ołówek/papier, 30 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'Teod Grott , Gdynia 923'

GROTT Teodor (1884-1972)

Kwiaty w wazonie

akwarela, gwasz, papier, 67 × 45,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Teod Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Malwy przed chatą

sygn. p. d.: Teod. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Kaczeńce

Akwarela, papier, 44 x 38,5 cm,
sygn. l.g.: T. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Dziewczynka w chuście, 1910 r.

akwarela, papier, 63 × 43,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Teod. Grott 910
na odwrocie papierowa nalepka TPSP w Krakowie z opisem pracy

GROTT Teodor (1884-1972)

MARTWA NATURA Z KWIATAMI

akwarela, karton
54,3 x 43,3 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: Teod Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Róże w wazonie, 1906

olej, karton naklejony na tekturę; 91 x 69 cm;
sygn. i dat. p. g.: Teod. Grott 906 (ołówkiem); (przed konserwacją).

GROTT Teodor (1884-1972)

Róże i aniołek

akwarela, papier; 45 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Teod. Grott.

GROTT Teodor (1884-1972)

Głowa staruszki, 1906

pastel, tektura; 65 x 57 cm;
sygn. i dat. l. g.: Teod. Grott / 1906;
na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie (1914) z tytułem Głowa staruszki.

GROTT Teodor (1884-1972)

Róże w niebieskim wazonie

akwarela/papier, 48,5 x 32,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.g.: Teod. Grott

GROTT Teodor (1884-1972)

Bukiety, 1946 r.

olej, tektura, 50 x 70 cm
sygn. i dat. p. g.: Teod Grott /946

GROTT Teodor (1884-1972)

Chryzantemy w wazonie

sygn. p.d.
akwarela, papier
64x100 cm

GROTT Teodor (1884-1972)

CAPRI, 1908

Olej, tektura; 20,5 x 29 cm
Sygnowany p.d.: Teod. Grott 908 | Capri.
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe drukowane, wypełnione piórem Towarzystwa Przyjaciół Pięknych w Krakowie z opisem pracy, z 1908 r i z Wystawy Jubileuszowej w 1960 r.

Obraz wystawiany: 1. Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków, 1908; 2. Teodor Grott:wystawa jubileuszowa : malarstwo, grafika, rysunek, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków, październik 1960

*opłata droit de suite

GROTT Teodor (1884-1972)

KACZEŃCE W WAZONIE, 1919

akwarela, tektura
61 x 49 cm
sygn. p.g.: Teod. Grott | 919
Na odwrocie nalepka (druk) o treści: SALON OBRAZÓW ART. POLSK. | KUNSTHANDLUNG | JAKÓB WEITZMANN | PIERWSZORZĘDNY | SKŁAD RAM | LWÓW UL. AKADEMICKA 28

GROTT Teodor (1884-1972)

Gdynia, 1923 r.

sygnowany, opisany i datowany p.d.: 'Teod Grott | Gdynia 923'

GROTT Teodor (1884-1972)

Róże w wazonie, 1914 r.

akwarela/papier, 61 x 45 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Teod Grott | 914'

/12
liczba obiektów: 234