1 zł
2 600 000 zł
/54

DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

50plus, 2019

Akryl na płótnie, 30 cm x 30 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kraków - Wawel, 2010

inkografia/papier, 60 x 44 cm w świetle passe - partout
edycja 17/50
sygnowany ołówkiem p.d.: "E Dwurnik" oraz numerowany l.d.: "17/50 M"

Meni, 2016

inkografia/papier, 30 x 22 cm w świetle passe – partout
edycja 18/100
sygnowany ołówkiem p.d.: "E Dwurnik" oraz numerowany l.d.: "18/100 S"

Ul. Patriotów, 2009

akwarela, tempera/papier, 30 x 40 cm
sygn. i dat. p.d.: E. DWURNIK, 2009, l.d.: ul. PATRIOTÓW

Mętno, 2016

Kościół Wizytek, 1974 r.

olej, akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E. DWURNIK. 74'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'E. DWURNIK. 74.'
datowany i opisany na nalepce na odwrociu: '20 IX - 2 X 1974 r. | XI Warszawa | Kościół Wizytek | 130 x 89 | akryl, olej, płótno'
na odwrociu pocztówka z widokiem Kościoła Wizytek przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie

Mosty na Wiśle, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: '2017 WARSZAWA | E.DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 | E. DWURNIK | “MOSTY NA WISLE”| NR: XI – 817 – 7023'

Plac golfowy, 2015 r.

olej, akryl/płótno, 32,5 x 24 cm (wymiary oprawy)
sygnowany p.d.: 'E.DWURNIK' oraz datowany l.d.: '2015'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2015 | E.DWURNIK | „PLAC GOLFOWY” | XXIII – 763 - | 5380'

Sosny, 2015 r.

olej, akryl/płótno, 32,5 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2015 | E.DWURNIK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2015 | E.DWURNIK | „SOSNY” | NR: XXIII – 80 - | 5573'

Sosny, 2016 r.

sygnowany i datowany p.d.: 'E.DWURNIK 2016'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2016 | E.DWURNIK | „SOSNY” | NR: XXIII - 915 - | - 5653'

Będzin, 2015

tempera, akwarela, papier; 46 x 27,5 cm;
sygn. I dat. p. d.: E. DWURNIK / 2015, l. d.: BĘDZIN;
na odwrocie opis i pieczątki: 1. „BĘDZIN” / 46 X 27,5. / 9.05.2015. / spis NR / 3099 (piórem), 2. pieczątka: AKWARELA / E.DWURNIK z dopiskiem tempera (piórem), 3. pieczątka: NA PAPIERZE NR: 20/ 33 (liczby dopisane ołówkiem).

ZAMEK – PTASIE RADIO, 2007

olej, akryl, płótno
100 x 73 cm
sygn. śr.d.: PTASIE RADIO ZAMEK.
p.d.: 2007 | E. DWURNIK
sygn. na odwr. na płótnie: 2007 | E. DWURNIK | „ZAMEK | – Ptasie radio“ | NR: XI [w kółku] – 435 – 3739

CZERWONE TULIPANY, 2008

akryl, płótno
55 x 46 cm
sygn. p.d.: 2008 | E. DWURNIK
sygn. na odwr. na płótnie: 2008 | E. DWURNIK | „Czerwone tulipany“ | NR: XXIII [w ramce] – 235 – 3876 [w ramce]

Czerwone tulipany, 2018

Olej, płótno, 56 x 46

Białe tulipany, 2018

Olej, płótno, 56 x 46

Lament

olej / płótno
146 × 114 cm
sygnowany, datowany p.d.: 1986 E.D. opisany l.d.: LAMENT
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.: lipiec 1986
| E. DWURNIK | LAMENT | NR: XVI-159 | 1137

Sosny, 2018

olej / płótno
30 × 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: 2018 | E. DWURNIK sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 2018 | E. DWURNIK | „SOSNY” | NR: XXIII – 1635 | – 7813

Miasto, 1974

olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: E.DWURNIK. 74;
na odwrocie fragment nalepki zakładu stolarskiego;
na krośnie oznaczenia: 11 oraz s.I/27/F

Plac Trzech Krzyży, 2018

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2018 / E. DWURNIK;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2018 / E. DWURNIK / "PLAC TRZECH KRZYŻY" / NR: XI - 906 - 7526

Żółte, 2015 r.

olej/płótno, 45,5 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'E.DWURNIK 2015'
opisany, sygnowany, datowany oraz nr katalogu autorskiego na odwrociu:: '2015 | E. DWURNIK | "ŻÓŁTE" | NR: XXIII - 701 - 5213'

/54
liczba obiektów: 1062