1 zł
2 600 000 zł
/5

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Skraj lasu

olej, tektura, 23,5 x 34 cm,
sygn. l.d.: Zenon Kononowicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

olej/płótno, 38 x 56 cm
sygnowany p.d.: 'Kanon'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

olej/płótno, 30 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'Konon'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Kwiaty w wazonie

olej/płótno, 53,5 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'Konon'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

olej/płótno, 38 x 61 cm
sygnowany p.d.: 'Konon'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Port

akwarela, tusz, ołówek/papier, 46 x 70 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'ZK'
opisany na odwrociu: '14.' oraz 'Nr 14.'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Zbiory

kredka/papier, 34,6 x 49,5 cm

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Sad w Nałęczowie, 1950 r.

kredka, tusz/papier, 35 x 50 cm
na odwrociu szkic architektoniczny opisany i datowany: 'Nałęczów 1950'

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Kobieta we wnętrzu, 1949

olej, płótno; 81 x 115 cm,
sygn. p. d.: ZKONONOWICZ (w kompozycji, w pionie);
na odwrocie leżący akt kobiecy (szkic? - przekreślony przez artystę);
na odwrocie na blejtramie zapewne napis autorski: Zenon Kononowicz (...) / 21 marca / 1949 r.

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Astry w wazonie, 1938

olej, płótno; 64 x 44,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. K. 38 r.

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Kwiaty w dzbanie, 1943

olej, płótno naklejone na sklejkę; 62 x 46,5 cm;
sygn. i dat. u dołu pośrodku na dzbanku: Z. Kononow. 943.

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Pejzaż z drzewem

olej, płótno; 45 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: Kanon

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Skraj lasu

olej, tektura, 23,5 x 34 cm,
sygn. l.d.: Zenon Kononowicz

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Akt siedzącej tyłem

olej, płótno, 63,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: Z Kononowicz

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Widok z Zułowa, 1933

tempera, tektura, 32 x 47,5 cm,
sygn. i dat. p.d. : ZKononowicz /Zułów 1933

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Portret mężczyzny w kapeluszu

olej, płótno; 50 x 40,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Kanon

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Martwa natura z jabłkamii kwiatem, 1963 r.

olej, płótno, 38,5 × 55 cm
sygn. i dat. p. d.: Kanon/63

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Akt siedzącej tyłem

olej, płótno,
63,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: Z Kononowicz

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Martwa natura

olej, płótno;
46,5 x 61,5 cm;
sygn. śr. d.: Bosy
na odwrocie na krośnie napisy: Nr. 62 NR 62/ Kaktus? oraz czerwoną kredką: 3/ III 46,5 x 61,5

KONONOWICZ Zenon (1903-1971)

Portret mężczyzny

olej, płótno; 65 x 45 cm;
sygn. l. d.: Bosy

/5
liczba obiektów: 94