PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
Olej, tektura, 39 x 49 cm,
sygn. l.d.: Z. Przebindowski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 48 x 63 cm,
sygn. l.d.: Z. Przebindowski.
olej, płótno, 49 x 59,5 cm,
sygn. p.d.: Z. Przebindowski 51
Olej, płótno, 48 x 63 cm,
sygn. l.d.: Z. Przebindowski.
olej, płótno; 74 x 88 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski;
na odwrocie, na płótnie napis autorski ołówkiem: „Ulica w Gdyni” oraz data: 28. 49 r. (piórem).
Olej, płótno; 23 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: Z. Przebindowski Tripolis 1930
olej, płótno; 72 x 86 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
olej, płótno; 63,5 x 87,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
Olej, płótno; 41 x 55 cm
Sygnowany l.d.; Z. Przebindowski
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana nalepka autorska z opisem pracy
drzeworyt/bibułka, 26,5 x 20,4 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Przebindowski'
odbitka pochodzi z teki 7 drzeworytów stworzonych w latach 1925-1926
Dwie kobiety na kładce, 1925-26 r.
sygn. p.d.
olej, tektura
13.5x21 cm (w świetle passe-partout )
olej/płótno, 61 x 76 cm
sygnowany l.d.: 'Z. Przebindowski'
olej, tektura, 34,5 x 50 cm, sygn. l.d.: Z. Przebindowski
Olej, płótno; 41 x 55 cm
olej, płótno; 72 x 86 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
olej, płótno; 63,5 x 87,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
olej, płótno, 63 x 91 cm,
sygn. p.d.: Z. Przebindowski,
na odwrocie blejtramu naklejka autorska z opisem: Zdzisław Przebindowski / Odaliska / olej 63x91