1 zł
2 600 000 zł
/9

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Plotkarki

akwarela, ołówek, papier, 19,4 x 28,4 cm
sygn. p. d.: Stud..

cena wywoławcza: Wykup abonament

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Procesja

tusz, akwarela, papier, 20 x 28,5 cm

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Pochód, ok. 1960 r.

akwarela, tusz, papier,
20,8 × 29,2 cm

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Kompozycja figuralna

akwarela,
tusz, papier, 28 × 39,8 cm
sygn. l. g.: J. Studnicki

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

akwarela/papier, 29,5 x 19 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „JS”

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Scena rodzajowa

akwarela/papier, 29 x 40,5 cm w świetle passe - partout
sygn. p.d.: „J. Studnicki”

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Bufet w Kawiarni Plastyków, 1942 r.

akwarela, ołówek/papier, 23,5 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: 'JStudn'
na odwrociu papierowa nalepka inwentarzowa z opisem pracy

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Pejzaż jesienny, l. 30 XX w.

tech. mieszana, papier, 28,5 x 42 cm w świetle passe -partout, sygn. p.d.: Studnicki

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Potworki

gwasz, kredka, tusz, papier, 27,6 x 40,3 cm, sygn. p.d.: J. Studnicki

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Lew i sarna

gwasz, ołówek, tusz, papier, 28 x 39,8 cm, sygn. p.g.: Studnicki

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Biskup na koniu i diabły

kredka, akwarela, papier, 27 x 44 cm, sygn. p.d.: JS, opisany na odwrocie: Biskup na koniu i diabły

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Dziwny ogród, 1969

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
21,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.S.
na odwrocie napis autorski (?) długopisem (po oprawą):
Dziwny ogród 22 x 14,5 nr. inw. 89;
na odwrocie naklejka z maszynowym napisem: Dziwny ogród
Nr inw. 69 / Rys. J. STUDNICKI / 1969 r.

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Spotkanie z diabłem

akwarela, gwasz/papier, 30 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J. Studnicki'

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Martwa natura z dzbanem i głową

akwarela na podrysowaniu ołówkiem; 49 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: JStud (ołówkiem).

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Różni panowie, l. 50 XX w.

akwarela na podrysowaniu ołówkiem; 29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: JS. (ołówkiem);
na odwrocie nalepka z maszynowym opisem: JULIUSZ STUDNICKI / "RÓŻNI PANOWIE" / 1954 R.

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Osaczony II, ok. 1966 r.

gwasz, ołówek, papier, 22 × 30,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Studnicki
Wystawiany i reprodukowany:
Juliusz Studnicki. Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo, rysunek z kolekcji
Sopockiego Domu Aukcyjnego (katalog wystawy), Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2010, str. 38

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Żółta ćma, ok. 1965 r.

gwasz, ołówek, papier, 30 × 46 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: J.Studnicki
Wystawiany i reprodukowany:
Juliusz Studnicki. Krystyna Łada-Studnicka. Malarstwo, rysunek z kolekcji Sopockiego Domu Aukcyjnego (katalog wystawy), Państwowa Galeria Sztuki, Sopot 2010, str. 45

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Nad wodą

olej/płótno, 61 x 45,5 cm
opisany nazwiskiem autora na krośnie

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Flecista, 1971 r.

olej, płótno, 91,5 x 73,5 cm
sygn. i dat. p. d.: J Studnicki 71
na odwrocie opisany: Juliusz Studnicki/"Flecista" poz 403/71

STUDNICKI Juliusz (1906-1978)

Trzej przyjaciele

tusz/papier, 29,5 x 20 cm
sygnowany p.d: 'J.S'

/9
liczba obiektów: 170