1 zł
2 600 000 zł
/10

STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

Porwanie Europy, 1962-1973 r.

olej, płótno, 85 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Jerzy Stajuda,
opisany na blejtramie: "PORWANIE EUROPY"/OBRAZ ZACZĘTY W 1962, NIE SKOŃCZONY/JEDNAKOWOŻ UZNANY ZA GOTOWY PRZEZ WOJCIECHA SIEMIONA 1973

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż w brązach

olej, płótno; 62 x 89 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim opisany: Stajuda ... (słabo czytelny).

Laguna, 1975/78 r.

olej/płótno, 66 x 81 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jerzy Stajuda | LAGUNA 1975/78 OL/PŁ 65 x 81 | WARSZAWA | WIEJSKA 5 m.10'

Bez tytułu, 1989

olej, płótno,100 x 81 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Stajuda 17.09.89.

Kompozycja, 1963 r.

olej/płótno, 49,5 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'stajuda 63'

"0307"

akwarela, ołówek/papier, 16 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Stajuda I' oraz opisany l.d.: '0307'; opisany na odwrociu: 'JERZY STAJUDA (1936 - 1992)

"3010"

akwarela/papier, 26,6 x 37 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'Jerzy Stajuda I' oraz opisany l.d.: '3010'

Para kompozycji abstrakcyjnych: "1906" i "2809", 1979/1980 r.

akwarela, ołówek, tusz/papier, 20 x 28,5 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'Jerzy Stajuda 1979 I' oraz l.d.: '1609'

Kompozycja, nd.

olej, płótno; 89x130 cm

*droit de suite

KOMPOZYCJA 0812

akwarela/ papier, 29,5 x 42 cm
na odwrocie okrągła pieczątka: JERZY STAJUDA | FECIT
opisany l.d.: nr 0812

KOMPOZYCJA 0104

akwarela/ papier, 29,5 x 41,4 cm
opisany l.d.: nr 0104

Kompozycja 0809

akwarela/papier, 30 x 25,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '0809'

Kompozycja 1810

akwarela/papier, 54 x 81,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '1810'

Bez tytułu, lata 70-te?

akwarela, papier, 21 x 30 cm,
sygn. p.d: monogramem autorskim oraz opisany l.d.: 2311; na odwrocie nr depozytowy inwentarzowy z Muzuem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: MASP dep. 376/133

Bez tytułu, lata 70-te?

akwarela, papier, 21 x 30 cm,
sygn. p.d: monogramem autorskim oraz opisany l.d.: 2311; na odwrocie nr depozytowy inwentarzowy z Muzuem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: MASP dep. 376/140

akwarela, 21 x 29,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.

Kompozycja 1611

akwarela, papier, 11,5 x 14,5 cm,
sygn. p.d.: monogramem wiązanym

Kompozycja (1710), 1986

Akwarela; wym. komp.: 64 x 54,5 cm (plansza: 73,5 x 60 cm);
sygn. p.d.: Jerzy Stajuda; l.d. nr i data.

Kompozycja (1610), 1986

Akwarela; wym. komp.: 64 x 55 cm (plansza: 73,5 x 60 cm);

Nawigacja,1981/82

olej, płótno, 97 × 146 cm
sygn. i opisany na odwrocie: JERZY STAJUDA |VARSOVIE |NAWIGACJA 1981/82 |HUILE

/10
liczba obiektów: 187