1 zł
2 600 000 zł

KUSKOWSKI Stanisław Leon (1941-1995)

PEJZAŻ BRĄZOWY, 1982

Olej, deska; 20 x 22 cm
Sygnowany na odwrocie: Stanisław Kuskowski "Pejzaż" dedykacja autorska: Katarzynie i Geradowi z wyrazami wielkiej serdeczności St. Kuskowski Bordeaux 8.X.1982.
Pochodzenie: prezent artysty dla Gerarda Cazeaux

*opłata droit de suite

cena wywoławcza: Wykup abonament

PEJZAŻ CZERWONY Z SAMOTNĄ POSTACIĄ

Olej, deska; 17 x 30 cm
Dedykacja autorska na odwrocie

*opłata droit de suite

SPOWIEDŹ, 1984

Olej, płótno; 73 x 60 cm
Sygnowany l.d.: St Kuskowski; sygnowany, opisany na odwrocie

*opłata droit de suite

Kompozycja abstrakcyjna, 1989

olej, płótno; 50 x 38 cm;
sygn. l. d.: Staszkowi / St Kuskowski 89

Kompozycja abstrakcyjna, 1989

olej, płótno;
50 x 38 cm;

Krawędzi

olej, płyta pilśniowa, 48 x 52 cm;
sygn. z prawej: St. Kustowski;
na odwrocie napisy autorskie: St. Kuskowski / "KRAWĘD" / 1987 / BOŻENIE I WILLEMU / HLFEBRATH / St. Kuskowski / 30 XII. 1987

Krawędzi

olej, płyta pilśniowa
48 x 52 cm;
na odwrocie napisy autorskie: St. Kuskowski / "KRAWĘDŹ" / 1987 / BOŻENIE I WILLEMU / HLFEBRATH / St. Kuskowski / 30 XII. 1987

Krawędzi

Przestroga

olej, płótno naklejone na sklejkę
29 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: St. Kustowski;
na odwrocie napisy autorskie.

Baranek księżycowy, 1991

olej/płótno,
61 x 50 cm
sygn. l.d.: `St. Kuskowski`
na odwrocie nalepka autorska: `STANISŁAW KOSKOWSKI / TYTUŁ: BARANEK KSIĘŻYCOWY / WYMIARY: 61 x 50 / TECHNIKA: OL/PŁÓTNO / ROK: 1991` a także sygn. i opis: `St. Kuskowski / Baranek księżycowy / 1991`

MORZE, 1991

Olej, płótno; 36 x 53 cm
Sygnowany l. d.: St. Kuskowski

olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p.d.: St. Kuskowski

Promyk nadziei, 1984

olej, płótno, 42 x 34 cm;
opisany na odwrocie: St. Kuskowski 84 / PROMYK NADZIEII / 42 x 34 / WŁ. BWA - NR INW. 1102 oraz nalepka BWA ARSENAŁ POZNAŃ

Wyjście w przestrzeń

Na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka wystawowa: "Biuro Wystaw Artystycznych | 61 - 772 Poznań "Arsenał" | Stary rynek tel. 595 - 01 | Okręg Nowy Targ | Stanisław Kuskowski | Wyjście w przestrzeń | format 22,5 (?)" Olej/deska, 20,5 x 20,5 cm

Olej/deska, 26 x 17 cm

WIDMO, 1982

olej na sklejce, 70 x 51 cm,
sygnowany na odwrocie (ręką artysty) "St. Kuskowski Widmo 70 x 51"
Reprodukowany w katalogu Stanisław Kuskowski - Malarstwo, Nowy Targ1996, s. 43.

Bez tytułu 1991

olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Kuskowski 1991 na odwrocie nr inw.: 117; oraz nalepka autorska

WIDMO, 1982

olej na sklejce, 70 x 51 cm, sygnowany na odwrocie ręką artysty "St. Kuskowski Widmo 70 x 51".

liczba obiektów: 24