1 zł
2 600 000 zł
/9

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1966 r.

olej/płótno, 52 x 45 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szwacz 1966'

cena wywoławcza: Wykup abonament

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1974 r.

mieszana, tusz/papier, 13,5 x 9,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Szwacz | 1974'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

mieszana/papier, 16 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: ‘Szwacz’

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Portret dziewczyny w koralach

Olej, sklejka, 47,5 x 34 cm,
sygn. p.d.: Szwacz.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Arshormegram - Klejnoty Bałtyku, 1969

tempera, olej, technika mieszana, płótno; 112 x 185 cm;
sygn. i dat. p. d.: *SZWACZ* 1969*;
na odwrocie opis autorski: B. SZWACZ / KOMPOZYCJA: / "ARSHORMIZM / No XII (w prostokącie, skreślone) / wym. 112 x 185 / Techn. Temp. olej. / WARSZAWA (...) / * / ARSHORMEGRAM / * / "KLEJNOTY BAŁTYKU" / * / '969 (w prostokącie) oraz trzy nalepki: 1. - z Warszawskiego Okręgu ZPAP, 2. - z Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie, 3. - z CBWA w Warszawie z tytułem: Arshormegram - Klejnoty Bałtyku I 1969.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja Ars Horme, lata 70. XX w.

olej / płótno
33,5 × 24,5 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 1969 r.

olej, tusz/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Szwacz 1969'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1993 r.

mieszana/papier, 29 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Szwacz - 1993'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956 r.

gwasz/papier, 61 x 76 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany śr.d.: 'SZWACZ / 56 / VI'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kryształ Przestrzeni Artysty (Horme klasyczne nr 6, Ars-hormegram turkusowy, Ars-hormegram nr 1), 1974

tempera, płótno; 33,3 x 27,4 cm;
sygn. u dołu "B. Szwacz 1974", na odwrocie napisy autorskie.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1993 r.

technika mieszana/papier, 29,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'szwacz 1993'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1993 r.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1948

pastel, papier
19,5x27,5 cm
sygnowany l.d. "Szwacz | II 48"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956

gwasz, akwarela, papier
61,5x75,5 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 2009 r.

technika mieszana na papierze, 21 x 11 cm, sygn.
Dar Rodziny.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

olej/karton, 98 x 67 cm

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Bez tytułu, 6/1975

olej, płótno
185x120 cm
datowany p.d. "1975"

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1956

akwarela, pastel, tusz; papier; 74 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Szwacz / 56 / III.

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1993 r.

technika mieszana/papier, 29,5 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '1993 | szwacz'

SZWACZ Bogusław (1912 - 2009)

Kompozycja, 1950 r.

gwasz/papier, 49 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'SZWACZ | 17/VI-1950'

/9
liczba obiektów: 163