POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.d.
olej, pilśnia
47.5x60 cm
sygn. p.d.
olej, pilśnia
42x50 cm
Motyw zimowy z dorożką, 1968 r.
olej/płótno, 43,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '68 Jerzy Potrzebowski'
Na targu w Kazimierzu nad Wisłą, 1971 r.
olej, płótno, 54 x 73 cm,
sygn. i dat. p.d.: Potrzebowski 71
olej, płótno; 55 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
olej, płótno; 59,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
Portret damy w sukni balowej, 1953
olej, płótno; 183,5 x 138 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;
na odwrocie szkic koni.
olej, płótno; 183,5 x 138 cm;
na odwrocie szkic koni.
akwarela, papier, 48 x 58 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Potrzebowski.
*droit de suite
olej, płótno, 72 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski
tusz, papier, 21,5 x 30 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. monogramem wiązanym: JP/46
akwarela, papier, 13,5 x 19 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. l.d.: Jerzy Potrzebowski/947
Olej, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. p.d.: J. Potrzebowski.
Olej, płótno; 72 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Potrzebowski
*droit de suite
węgiel, papier, 26 × 36 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Jpotrzebowski
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'Jerzy Potrzebowski'
olej/płótno, 55 x 70,4 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d 'J. Potrzebowski'