PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARCIN | PIOTROWSKI | 2001 OL/PŁ'
na odwrociu wskazówka montażowa
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' MARCIN | PIOTROWSKI | 2001 OL/PŁ'
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` MARCIN | PIOTROWSKI | 2001 OL/PŁ`
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej, płótno, 67x132 cm
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej, płótno,
133x90 cm
PIOTROWSKI Marcin (ur.1963r.)
olej, płótno, 73,5x53 cm