1 zł
2 600 000 zł
/16

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (233), 2013 r.

akryl, olej na płótnie, 40 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘13’
opisany na odwrociu: ‘233 | 8/10/13’
oprawiony

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu (50), 1977-2014

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ćwiertniewi / cz / 50 [w kole] / 18/3/14; oraz drukowana nalepka z opisem pracy.

Bez tytułu (369), 1998

olej, papier; 20,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’98;
Na odwrocie pieczątka i opis autorski: Wojciech Ćwiertniewicz (pieczątka) Bez tytułu (369) / 1998, olej / papier (farbą) oraz numery ołówkiem.

Bez tytułu (12), 1992 r.

olej/płótno, 90 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz '92'
na odwrociu opisany: '12 | II/92'

Bez tytułu (331), 2011

olej, płótno, 70x100 cm

Bez tytułu, 1991

olej, płótno; 130,3 x 129,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz’91;
na odwrocie: 67 [w prostokącie] / IX/91

Niebieskie okno z tulipanami, 1984r

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany w l.g: 'ĆWIERTNIEWICZ' 84'

Bez tytułu (230), 2013 r.

opisany na odwrociu: ‘230 | 3/10/13’
oprawiony

Noc w pracowni, 1984

akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 1984.

bez tytułu (203), 2009

olej, akryl, płótno
18 x 13 cm
sygn. l. d.

Bez tytułu (80), 2018

akryl, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 18.

Drzewa, 1989

akryl, płótno, 65 x 51 cm kompozycja, 68 x 54 cm w oprawie
na odwrocie nalepka autorska

Bez tytułu (74), 2018 r.

akryl/płótno, 30 x 40 cm,
sygnowany p.d: 'Ćwiertniewicz', opisany na odwrociu: '74', nalepka autorska

Bez tytułu (83), 1991

olej, akryl, płótno, 50 x 62 cm, sygn.p.g.

Et in Arcadia Ego, 1984

olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
na odwrocie, na blejtramie papierowa nalepka z informacją o obrazie.

Bez tytułu (45), 2017 r.

olej na płótnie, 70 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Ćwiertniewicz ‘17’
nalepka autorska na odwrociu
opisany na odwrociu: ‘45, 20/5/17’

Bt(38), 1988

akryl, płótno, 116x89 cm
opisany na odwrocie: VII/88 38

Pejzaż, 1987 r.

akryl/płótno, 50 x 60 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz 87' na odworciu nalepka autorska

Bez tytułu (137), 2015

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz' 15;
opisany na odwrocie: 137 [w kole] / 5/11/15.

/16
liczba obiektów: 320