1 zł
2 600 000 zł

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Nadchodzi II, 1970

olej, płótno, 60 × 80 cm
sygn. p. d.: K Jarodzki oraz opisany na blejtramie

cena wywoławcza: Wykup abonament

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Tektonika V, 1972 r.

monotypia, papier, 60 x 80 cm

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Zależność IX, 1976 r.

monotypia, papier, 70 x 100 cm

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Zależność VI, 1976 r.

tusz, papier, 66 x 99 cm

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Penetracja XII, 1973

olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p. d.: K. Jarodzki 75 oraz na odwrocie: PENETRACJA XII 1973 | OLEJ PŁÓTNO | KONDRAD JARODZKI

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

EROTYK VII, 1983

olej, płótno, 100 x 130 cm
sygn. p.d. monogramem artysty
opisany na blejtramie: "EROTYKVII" 1983 KONRAD JARODZKI ol.pł. 100 x 130

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Kompozycja, 1977

olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:38 cm

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Bez tytułu, 1968 r.

monotypia, 56 x 75,5 cm, sygn.

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Przestrzeń XVII, 1972

olej, płótno; 77 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: K.Jaro 72
na odwrocie, na blejtramie napis autorski: Przestrzeń XVII 1972 OLEJ 80 x 100 KONRAD JARODZKI POLSKA oraz numer: DI/ 312/73 AKB

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Przestrzeń, 1972 r.

olej/płótno, 77 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: `K.Jaro 72`

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Przestrzeń XVIII, 1972

tempera, płótno, 85 x 110 cm;
sygn. i dat p.d.: K. Jaro 1972
oraz na odwrocie na blejtramie

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

L`Espace, 1972

olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. p.d.;
na odwrocie nalepki: autorska i wystawowa

JARODZKI Konrad (ur. 1927)

Przestrzeń IV, 1971

olej, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. p.d.; na odwrocie nalepka autorska

liczba obiektów: 13