1 zł
2 600 000 zł
/6

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Amoureux, 1998 r.

olej/płótno, 64 x 59 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | AMOUREUX | 1998’

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sky Tales, Earth, 1992 r.

olej/płótno, 86,5 x 69 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'N/92 KORCZOWSKI | KORCZOWSKI 1992 | SKY TALES SKY TALES | EARTH | 40F 1992'
nalepka wystawowa na odwrociu: Frank Bustamante Gallery, Nowy Jork

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

TEMIDE DE NOSTRADAMUS, 1991

olej, collage, płyta drewniana
140 x 100,5 cm
sygn. p.d.: KORCZOWSKI
na odwrocie na płycie sygn.: KORCZOWSKI 1991 | NOSTRADAMUS | TEMIDE | DE | NOSTRDAMUS [!] | 140 x 100; w l.g. rogu: D [w kółku]

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Fruitee, 2008

technika własna, olej/karton, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ 2008/ Fruitee/ 2008/ Korczowski"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

technika własna, olej/płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: "Korczowski" oraz na odwrocie: "Korczowski/ Plein Soleil/ 2009"

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Eppur si muove, 2014

technika własna, olej/płótno, 160 x 100 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium, 2010

technika własna/olej/płótno, 130 x 96 cm
sygn. p.d.: „Korczowski”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Eppur si muove, 2013

sygn. p.d.:"Korczowski" oraz opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/2013/EPPUR SI MUOVE”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

sygn. p.d.:'Korczowski" oraz opisany na odwrocie: Korczowski / PLEIN / SOLEIL/2009”

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium Coelestium, 2011

technika własna, olej/płótno, 150 x 100 cm
sygn. p.d.:"Korczowski" oraz opisany na odwrocie: "KORCZOWSKI/ ORBIUM/ COELESTIUM/ 2011/100x150

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil, 2009

sygn. p.d.:'Korczowski" oraz opisany na odwrocie: Korczowski / PLEIN / SOLEI

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Plein soleil [W pełni słońca], 2007

olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie m.in: 05 (w kole) / KORCZOWSKI / 2007 / (...); tu także nalepka z galerii Nicole Ferry z dopiskiem: 2008 / EXPO.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Grawitacja, 2017

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygn. na odwrocie: „Korczowski/ 2017/ Laniakea/ Gravitation/ Grawitacja

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualette au Vegeta, 1999/2000 r.

olej/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'KORCZOWSKI'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KORCZOWSKI [nieczytelny]'

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Orbium coelestium, 2009/2010

olej, płótno; 116 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
na odwrocie opisany: ORBIUM COELESTIUM / 2009 (czerwienią),
8 / C / 26 [w kole] / KORCZOWSKI (zielenią) / MUSEE EVRY
ponadto na krośnie malarskim drukowana nalepka z opisem: Bogdan Korczowski / "Orbium Coelestium" 2009/2010 / Technique mixte sur toile.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

ROUGE, 1997

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygn. p.d.: Korczowski
opisany na odwrocie: KORCZOWSKI 'ROUGE' 1997

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sensualite au vegetal (Zmysłowość roślinna), 1997 r.

technika mieszana na desce, 58 x 59 cm, sygn.

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Sahara - Traversée du desert

technika mieszana, deska, 89 x 80 cm,
sygn. p.d.: Korczowski, l.d.: Sahara,
na odwrocie: Korczowski 1999/2000, Sahara - Traversée du desert, Korczowski

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Cracovie, 1992 r.

olej/płótno, 86 x 65,7 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'KORCZOWSKI | KRAKÓW'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KORCZOWSKI | 1992 L/92 | CRACOWIE | [nieczytelne]'
na odwrociu nalepki z Frank Bustamente Gallery w Nowym Jorku i certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę

- BWA, Gorzów Wielkopolski, 2010
- Frank Bustamente Gallery, Nowy Jork, 1992

KORCZOWSKI Bogdan (ur. 1954)

Chaman, 1999 r.

olej/płótno, 62,5 x 83 cm
sygnowany p.d.: 'Korczowski'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '[nieczytelne] P. D. 63 x 84 | J/99 | 1999 | KORCZOWSKI | CHAMAN 1999 | 84 x 63' i nalepki z Galerie Nicole Ferry w Paryżu

- Galerie Nicole Ferry, Paryż, 13.05-18.06.2004

/6
liczba obiektów: 109