1 zł
2 600 000 zł
/11

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

Notatka o sztuce 3/01

akryl/płótno, 35 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE 3/01 | 35 x 24 | 2012'

cena wywoławcza: Wykup abonament

DZIENNIK 14 X – 21 X, 2013

olej, płótno
45 x 33 cm
sygn. na odwr. na płótnie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 14 X – 21 X | 45 x 33 | 2013

NOTATKA O SZTUCE, 2012 r.

olej/płótno, 24 x 33 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE 1/IV | 24 x 33 | 2012

Dziennik 56, 1996 r.

olej/płótno, 160 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 56 | 165 X 135 | 1996'

Pozbywanie się farby, 1993/1998 r.

olej/płótno, 130 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | POZBYWANIE SIE FARBY | 130 x 120 | 1993 | ZAMALOWANY | VIII 1998'
na odwrociu naklejka z opisem pracy: 'Pozbywanie się farby / Getting Rid of Paint 1993 | olej/płótno/ oil on cavas'

Dziennik B, 7020–7046, 1996

asamblaż, tektura, plexi
23,3 ×33,2×6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK B | 7020–7046 | 1996 | 5 | 5

Wierzba Staszkowi i Nel, 1983

olej / płótno
80 × 70 cm
sygnowany i opisany na krośnie śr.g.: WŁODZIMIERZ PAWLAK 80x70 WIERZBA STASIOWI I NEL
datowany na krośnie p.g.: 1983

Dziennik 28 VI – 08 X, 2018

olej / płótno
150 × 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 28 VI – 08 X – 150 × 100 | 2018

Dziennik 11.VII - 02.II, 2016-17

olej, płótno, 150 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 11 VII - 02 II 150 X 100 2016 2017

KWIATY V.V. GOGHA, 2007, 2007 r.

tusz/papier, 32 x 23 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: ‘WŁODZIMIERZ PAWLAK | RYSUNEK TUSZEM | KWIATY V.V. GOGHA | 23.II.2007 | Korytów “A”’

Dziennik A, detal 354-384, 1988 r.

długopis, kredka, ołówek, kolaż/papier, 23 x 32 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK, DZIENNIK A, DETAL 354 - 384 1988'

Kwiaty według Van Gogha, 2007

tusz, papier; 32 x 23 cm;
sygn. i opisany l. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / KWIATY V.V. GOGHA /
23.II.2007 / Korytów “A”.

Partytura do baletu Sokrates XXXIX, 2004

olej, ołówek / płótno
46x50 cm (trapez)
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | PARTYTURA DO BALETU XXXIX | SOKRATES A | 73 × 100 | 2004

Dziennik, 1988-1992

asamblaż, tektura / plexi
23,3 × 33,2 × 6 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 34 | WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK [nieczytelne] | 1927-[nieczytelne]95 | 1988-1992 | 230 × 320

Linia kredką XV, 2008

olej, kredka / płótno
46 × 50 cm (trapez)
sygnowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA KREDKĄ XV | 46 × 46 × 50

"W. Strzemiński - rozbieranie czarnego kwadratu i czerwonego prostokąta", 1990 r.

olej/płótno, 240 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODEK PAWLAK / W. STRZEMIŃSKI ROZBIERANIE CZARNEGO / KWADRATU I / CZERWONEGO PROSTOKĄTA / 240 x 100 / 1990'

"Ikona industrialna 3", 1991 r.

olej/płótno, 135 x 115 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK / IKONA INDUSTRIALNA NR3 / 135 x 115 / 1991'

"Dziennik A II", 2002 r.

collage, ołówek/papier, 22,5 x 32,5 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK A II / ok. 2002'

Notatka o sztuce nr 217, 2003 r.

olej/płótno, 33 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | NR 217 | 33 x 24 | 2003'

Dziennik 24 X-30 III, 2015-2016

olej, płótno, 150x100 cm, sygnowany na odwrocie p.g. „Włodzimierz Pawlak | Dziennik 24X–30 III | 150×100 | 2015 | 2016”

/11
liczba obiektów: 212