POTTIER Simone (1925 - 1997)
Olej, płótno
55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: SIM. POTTIER
Na odwrocie napis: Sim. Pottier | La Motte aux Bois | dept. Pas de Calais
cena wywoławcza: Wykup abonament
POTTIER Simone (1925 - 1997)
Olej, płótno
55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: SIM. POTTIER
Na odwrocie napis: Sim. Pottier | Le Moulin de Jarcy | (Ile de France)
POTTIER Simone (1925 - 1997)
Rue Galleron (stary Paryż), 1976
olej, płótno,
55 x 38,5 cm,
sygn. l. d.: SIM. POTTIER,
na odwrocie napis: Rue GALLERON / SIN. POTTIER
POTTIER Simone (1925 - 1997)
Olej na płótnie 55 x 38 cm
Sygnowany p.d. - "SIM. POTTIER"
Obraz nagrodzony Nagrodą Dziennikarzy miasta Paryża Prix de Printemps w 1980 r. Do dzieła dołączony puchar-nagroda Prix de Printemps.
POTTIER Simone (1925 - 1997)
FARMA OPACTWA ST. OMER, 1959 r.
Olej na płótnie 50,5 x 73 cm
Sygnowany l.d. - "SIM. POTTIER"
POTTIER Simone (1925 - 1997)
olej, płótno, 55 x 38 cm; sygn. p. d.: SIM. POTTIER
POTTIER Simone (1925 - 1997)
KOŚCIÓŁ ST. LEU I ST. GILLE W PARYŻU
1972 r.
Olej na płótnie 61,5 x 38,4 cm
Wystawiany - Kościoły Francji, Paryż, Kościół Św. Eustachego 1978 r.