PILLATI Ksawery (1848 - 1902)
ARTYLERZYSTA Z CZASÓW POWSTANIA LISTOPADOWEGO
Akwarela, papier; 21 x 15,5 cm
Sygnowany p.d.: X.Pillati
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PILLATI Ksawery (1848 - 1902)
STRZELAJĄCY ŻOŁNIERZ 2 PUŁKU PIECHOTY Z CZASÓW POWSTANIA LISTOPADOWEGO
Sygnowany p.d.: X. Pillati
PILLATI Ksawery (1848 - 1902)
GRAFIKA - FABRYKA TYTONIU L. KRONRNBERGA
Nazwa plakatu: Fabryka Tytoniu L. Kronenberga.
Technika wykonania: drzeworyt sztorcowy.
Wymiary: 25,0 x 20,5 cm.
Rok: 1870-80.
PILLATI Ksawery (1848 - 1902)
Szkic ołówkiem;
19,3 x 20 cm
Sygnowany p.d.: X. Pillati, p.g.: G. Dou 8.
Na odwrocie napis: Niniejszy | rysunek z 1877 r. | Ksawerego Pillatiego | zaświadcza syn |
Stefan Pillati (?)| Cena 25 zł
PILLATI Ksawery (1848 - 1902)
akwarela, papier, 23,9 x 16,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: X. Pillati / r. 62