1 zł
2 600 000 zł
/14

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

BABCIA Z WNUCZKĄ, 1946

Węgiel, papier; 60 x 44 cm
Sygnowany p.d.: II 46 / ZLachur

cena wywoławcza: Wykup abonament

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

DZIECI PRZY MURZE GETTA

Olej, pilśnia; 37 x 47 cm

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Koncert

technika własna, karton; 86 x 60 cm;
sygn. p. d.: ZLachur.

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Konie i jeźdźcy, 1991

technika własna, karton, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: ZLachur 91.

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Koń - życie, 2002

technika własna, sklejka; 32,5 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: ZLachur /2002 oraz autorski tytuł.

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Chasyd

tusz, gwasz, papier, 30,3 x 24,5 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Rabin czytający zwoje, 2006

olej, płyta; 30 x 45 cm;
sygn. l. d.: Z.Lachur;

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

KROWY NA PASTWISKU

Olej, tektura; 29 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Z. Lachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Niebiańska orkiestra, 1991

technika własna, karton; 86 x 61 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 91.

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Bramy raju, 1991

technika własna, karton; 50 x 71 cm;
sygn. p. d. "Z. LACHUR 91".

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Zasłuchany anioł, 2002

olej, brystol naklejony na tekturę; 99,5 x 70 cm;
sygn. l.d. "Z. Lachur", na odwrocie farbą czerwoną "ZASŁUCHANY / ANIOŁ / mal. / Lachur / 2002".

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Lwy Judy, 1991

technika własna, karton; 61,5 x 52 cm;
sygn. p.d.: "Z. LACHUR 91".

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

SZKICE, 1969

Sześc kart, 30 x 21 cm
Część sygnowana: Z Lachur 1969

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Koń, 1961

tusz, papier, 28,5 x 41,5 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur 61.

*opłata droit de suite

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Święto Tory, 1991-93

olej, płyta, 72 × 59 cm
sygn. p. d.: Z.LACHUR
opisany na odwrocie: ŚWIĘTO/ TORY/1991-93/mal.Zlachur

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Symfonia przetrwania

sygn. p.d.
technika własna, papier/pilśnia
100x71 cm

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Koń, 1961

tusz, papier, 30,5 x 44 cm,
sygn. p.d.: Z. Lachur 61.

*opłata droit de suite

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Twarze - rysunek ze szkicownika artysty

tusz, akwarela, gwasz/papier, 28 x 41 cm (w świetle ramy)
dat. i sygn. p.śr.: "18IX94/ZL"

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

PEJZAŻ, 1959

Technika własna, papier; 47 x 60 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Z.LACHUR 59

*droit de suite

LACHUR Zdzisław (1920 - 2007)

Muzykanci z cyklu: Judaica;

olej, sklejka; 57 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z CYKLU / -JUDAICA / mal ZLachur / 2004 (?).

/14
liczba obiektów: 279