1 zł
2 600 000 zł

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Brat i siostra, ilustracja do Legend słowiańskich, około 1906/12 r.

olej/tektura, 26,5 x 16,5 cm
sygnowany l.d.: 'K Górski'
u dołu opisany: 'Brat i siostra"

cena wywoławcza: Wykup abonament

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Dąb albo barani kożuszek, ilustracja do Bajek Kazimierza Glińskiego

olej/tektura, 26 x 16 cm (w świetle ramy)
sygnowany p.d.: 'KGórski' oraz opisany u dołu: '"Dąb albo barani kożuszek"'

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

RUGI PRUSKIE

Olej, płótno dublowane; 76 x 100 cm
Sygnowany l.d.: B....; p.d.: K. Gorski

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Objawienie się Matki Boskiej wieśniakom, 1916 r.

olej/płótno, 125 x 113 cm
opisany na odwrociu: 'K.Górski| Moskwa |1916'
STAN ZACHOWANIA:
- obraz do konserwacji

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Pochód karnawałowy

kredka/papier, 29 x 48 cm
sygnowany p. d.: `KG`

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Królewna Żabka

olej/karton, 32 x 25,5 cm
sygnowany l. d.: `Górski`

papierowa naklejka wystawowa: `39282 Gorski Konstanty | Tytuł Królewna Żabka wykonanie ol | Cena Wł. J. Nartowska | (...)`

Estymacja: 4 000 - 6 000

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Pochód karnawałowy

kredka/papier, 29 x 48 cm
sygnowany p. d.: `KG`

Estymacja: 2 600 - 4 000 zł

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Przy okienku pocztowym

olej, tektura, 18 x 22 cm;
sygn. l. d.: K. Gorski
na odwrocie stempel z kolekcji Andrzeja Cerlińskiego

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Pożegnanie - Do dworu na służbę

olej, tektura, 25,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: K. Gorski

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

KONCERT

Olej, papier; 23 x 26 cm
Sygnowany p.d.: K, Gorski

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Po pojedynku

gwasz, papier, 17,5 x 10,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: K. Górski

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Rugi pruskie

olej/płótno, 92 x 130 cm
sygnowany p. d.:` K. Górski`

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Po pojedynku

sygn. l.d.
gwasz, papier
22.5x17.5

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

POCHÓD KARNAWAŁOWY

kredka/papier,
29 x 48 cm
sygnowany p. d.: 'KG'

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

TRYPTYK - PROCESJA

olej/tektura, kwatery zewnętrzne
15 x 8,5 cm, kwatera środkowa: 17,5 x 15 cm
sygnowany p. d.: "K. Gorski" (część środkowa)
naklejka z pracowni ramiarskiej Witolda Leworskiego we Wrocławiu

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Królewna Żabka

olej/karton,
32 x 25,5 cm
sygnowany l. d.: `Górski`

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Kot

kredka/papier,
29 x 38,5 cm (w świetle passe - partout) (owal)
sygnowany l. d.: `K Górski`
na odwrocie papierowa naklejka z zakładu ramiarskiego Witolda Leworskiego w Poznaniu

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Pochód karnawałowy

kredka/papier,
29 x 48 cm
sygnowany p. d.: `KG`

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Krysia Świtezianka, ok. 1933 r.

olej/płyta,
30 x 25 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. g.: `K Górski`
na odwrocie dwie papierowe naklejki: `26407 Autor Gorski Konstanty 26407 | Tytuł Krysia świtezianka wykonanie ol. | Cena... Właściciel... Data 8. WRZ. 1933 (pieczęć)` oraz `39283 Autor Gorski Konstanty 39283 | Tytuł Krysia świtezianka wykonanie ol. | Cena... Wł. (…) Data 7 STCZ 1937 (pieczęć)`

GÓRSKI Konstanty (1868-1934)

Rugi pruskie, 1915

olej, płótno, 81 x 115 cm
sygn. p.d.: K. Gorski 915
Obraz po konserwacji, płótno dublowane.

liczba obiektów: 26