RIEGER August (1886-1942)
olej, sklejka; 56,6 x 62,2 cm;
sygn. p. d.: AVGVST / RIEGER;
na odwrocie naklejka z opisem: KUNSTGEMEINSCHAFT / 575 / HERBSTAUSSTELLUNG 1927 / Eduard Steger. Wien
cena wywoławcza: Wykup abonament
RIEGER August (1886-1942)
Olej, sklejka
56,6 x 62,2 cm
Sygnowany p.d.: AVGVST | RIEGER
Na odwrocie naklejka: KUNSTGEMEINSCHAFT | 575 | HERBSTAUSSTELLUNG 1927 | Eduard Steger. Wien
RIEGER August (1886-1942)
Olej, sklejka;
56,6 x 62,2 cm
Na odwrocie naklejka: KUNSTGEMEINSCHAFT | 575 | HERBSTAUSSTELLUNG
1927 | Eduard Steger. Wien
RIEGER August (1886-1942)
olej, płótno,
90.5 x 125.5 cm
sygnowany l.d.: Alb. Rieger pinx
Na odwrocie na płótnie owalny stempel wiedeńskiej firmy Antona Mauera
RIEGER August (1886-1942)