POLICHT Henryk (1888-1967)
Pejzaż wiejski z kapliczką, 1923
olej, tektura; 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: HENRYK POLICHT / 1923.
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLICHT Henryk (1888-1967)
olej, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: H. Policht.
Nad sygnaturą dedykacja: Basi od Chrzestnej Matki.
Obraz po konserwacji, ślady przetarcia warstwy malarskiej.
*opłata droit de suite
POLICHT Henryk (1888-1967)
Martwa natura z kwiatami w wazonie, jabłkami oraz figurką, 1964 r.
pastel/papier, 38,3 x 27,5 cm
datowany l.d.: '18.XI.1964' oraz opisany trudno czytelnie p.d.
POLICHT Henryk (1888-1967)
olej, tektura; 56 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: H. Policht 1930.
POLICHT Henryk (1888-1967)
POLICHT Henryk (1888-1967)
olej, tektura, 33 x 48,5 cm
sygn./ l.d.: H. Policht
Na odwrocie drukowana naklejka TPSP w Krakowie wypełniona tekstem maszynowym: R. 1935 / Nr. 1888/146 / Policht Henryk / Pejzaż / olejny / cena 200.
POLICHT Henryk (1888-1967)
gwasz, papier, 28,5 × 40 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. u dołu: Henryk Policht 1947
POLICHT Henryk (1888-1967)
POLICHT Henryk (1888-1967)
pastel/papier, 29 x 42 cm
sygnowany p. d.: `Henryk Policht`
POLICHT Henryk (1888-1967)
Martwa natura z kwiatami, 1964 r.
pastel/papier, 41 x 29 cm
sygnowany p. d.: `Henryk Policht` oraz datowany l. d.: `18.XI.1964`
POLICHT Henryk (1888-1967)
MARTWA NATURA Z OWOCAMI, 1955 R.
pastel/papier,
29 x 42 cm
sygnowany l. d.: 'Henryk Policht' i datowany p. d.: '15.X.1955'
POLICHT Henryk (1888-1967)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, 1964 R.
pastel/papier,
41 x 29 cm
sygnowany p. d.: 'Henryk Policht' oraz datowany l. d.: '18.XI.1964'
POLICHT Henryk (1888-1967)
pastel/papier,
29 x 42 cm
sygnowany p. d.: 'Henryk Policht'
POLICHT Henryk (1888-1967)
akwarela, pastel oleista, papier, 34 x 48,5 cm;
sygn. l. d.: 7. V 1936/ H Policht
POLICHT Henryk (1888-1967)
Olej, tektura, 50,5 x 48 cm,
sygn. l.d.: H. Policht. Na odwrocie naklejka TPSP w Krakowie z 1935 r.
POLICHT Henryk (1888-1967)
Pastel, karton; 34,5 x 45,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: H. POLICHT
POLICHT Henryk (1888-1967)
Olej, sklejka, 49,5 x 34,5 cm,
sygn. l.d.: Henryk Policht
POLICHT Henryk (1888-1967)
olej/tektura, 34,5 x 25,7 cm
sygnowany i datowany l. d.: `H. Policht 1917`
POLICHT Henryk (1888-1967)
POLICHT Henryk (1888-1967)
MARTWA NATURA Z JABŁKAMI I KWIATAMI, 1948
olej na tekturze, 42 x 58,4 cm,
sygnowany u dołu "Henryk Policht 1948"