PREDIGER Herman (Hamburg 1886 - Hamburg 1970)
olej, sklejka; 54,5 x 74 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Prediger
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Orginal von Herman Prediger /1925/ Vesperzeit
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta pilśniowa,
60 x 79 cm
sygnowany p.g.: Prediger
Na odwrocie nalepka z napisem atramentem: "Holländische Werf" | Orig. v. Herm. Prediger
olej, dykta, 60,5 x 50,5 cm
sygnowany p.g.: H.Prediger
olej, płótno, 86 x 120 cm;
sygn. l.d. - Prediger (?)