1 zł
2 600 000 zł

TESLAR Antoni (1898-1972)

Na wiejskim podwórzu, 1955 r.

olej/płyta pilśniowa, 30 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'a. Teslar | 1955'

cena wywoławcza: Wykup abonament

TESLAR Antoni (1898-1972)

BERBERKA

Olej, sklejka; 41 x 34 cm
Sygnowany p.d.: A. Teslar; Na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy

TESLAR Antoni (1898-1972)

ULICA JEZUICKA NA STARYM MIEŚCIE W WARSZAWIE

Akwarela, papier; 18,5 x 13,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Teslar

TESLAR Antoni (1898-1972)

Na wiejskim podwórzu, 1955 r.

olej, tektura, 30 x 39 cm,
sygn. i dat. p.d.: a.Teslar 1955

TESLAR Antoni (1898-1972)

Krynica Morska (Na plaży), 1960 r.

akwarela/papier, 26,5 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'ATeslar | Krynica Morska | 1960'
opisany na odwrociu

TESLAR Antoni (1898-1972)

Pejzaż nadwiślański, 1954 r.

olej/sklejka, 30 x 39 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'a. Teslar 1954'

TESLAR Antoni (1898-1972)

Astry w wazonie, 1943 r.

olej, płótno, 65,5 x 46,5 cm, sygn. i dat. l.g.: A. Tesslar / 1943

TESLAR Antoni (1898-1972)

Jaskry, 1958

olej, tektura, 28 × 24 cm
sygn. i dat. p. d.: a Teslar/ 58,
na odwrocie dopiski autorskie

TESLAR Antoni (1898-1972)

Nagietki w wazonie, 1957 r.

olej/płótno, 56,5 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `a. Teslar 1957`

TESLAR Antoni (1898-1972)

Anemony w wazonie, 1944 r.

gwasz/papier, 50 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: `A.Teslar | 1944`

TESLAR Antoni (1898-1972)

Stare Miasto w Warszawie

akwarela, papier; 26 x 20 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Teslar / 1957 / Warszawa St. Miasto
na odwrocie słabo czytelny napis ołówkiem

TESLAR Antoni (1898-1972)

PEJZAŻ Z KARPACZA, 1945

Tempera, papier naklejony na tekturę; 50 x 70 cm
Sygnowany l.d.: a. Teslar | Krummhübel 1945
Na odwrocie nalepka inwentarzowa z opisem piórem: Nr. Inw. | Antoni Teslar | Warszawa - Podwale 15 m 4 | Karpacz - Bierutowice | Tempera 70 x 50

TESLAR Antoni (1898-1972)

Pejzaż śródziemnomorski

olej/deska, 34,5 x 42,5 cm
sygnowany p.d.: `A.TESLAR`

Estymacja 3 000 - 4 000 zł

TESLAR Antoni (1898-1972)

Strumień górski, 1948

olej, tektura; 30 x 42 cm;
sygn. p. d.: A Teslar/ Zakopane 48
na odwrocie szkice ołówkiem

TESLAR Antoni (1898-1972)

TESLAR Antoni (1898-1972)

Motyw z Azammur

olej, sklejka,
35 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: aTeslar / Azemmour
Na odwrocie nalepka autorska z odręcznym napisem No 285/ ANTONI TESLAR/ Marrabout/ w Azemmour/ Marróc/ olejny cena 225

TESLAR Antoni (1898-1972)

STARY WIARUS I POMNIK MARSZAŁKA, 1919

olej na tekturze,
67 x 96 cm,
sygnowany p.d. "A.Teslar/ 1919/ Warszawa"

TESLAR Antoni (1898-1972)

Pejzaż górski, 1945

olej, płóno, 40 x 87 cm;
sygn. p. d.: A. Teslar / Krzyżatka 1945

TESLAR Antoni (1898-1972)

STARY WIARUS, 1919 R.

olej/tektura, 67 x 96 cm
sygnowany i datowany p. d.: `A. Tesler 1919 | (?)`

TESLAR Antoni (1898-1972)

Pejzaż tatrzański (1945)

sygn. dat. l.d. olej, sklejka 33x48

liczba obiektów: 35