1 zł
2 600 000 zł

BONNARD Pierre (1867-1947)

La petite blanchisseuse, 1950 r.

editions Cercle d’Arc, Paris
wydruk ofsetowy/papier, 32 x 21,5 cm
dar osoby prywatnej

cena wywoławcza: Wykup abonament

BONNARD Pierre (1867-1947)

La Rue, ok. 1950 r.

grafika z teki "Un moment de l'Art Francais". Editions Cercle d'Art Paris, 21,5 x 32 cm.
Dar osoby prywatnej.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Dwie damy na ulicy

akwaforta, sucha igła, papier; 17,5 x 12 cm (odcisk płyty),
20 x 13,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. w obrębie kompozycji u dołu: P.B.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Elegantka, 1930

Akwaforta; wym. komp.: 175 x 118 mm; sygn. płyty śr.d. monogram wiązany PB. Grafika z książki "La vie de Sainte-Moni- que"; Wyd. Amboise Vollard, Paryż.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Les Chiens (Psy), 1893

Litografia; wym.: 365 x 260 mm;
sygn. oł. śr.d.: P. Bonnard i numer odbitki: 91 (ze 100); grafika
sygn. także na pł. (w obrębie kompozycji) monogramem wiązanym PB. Lit.: Roger-Marx 25; Bouvet 25.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Święta Monika, 1930

Litografia; wym.: 320 x 252 mm;
sygn. pł. p.d.: PB; pod kompozycją opis kolekcjonerski oł.: P. Bonnard lithographie oryginale; w górnych rogach zaplamienia od taśmy klejącej. Praca z teki ilustracji do dzieła A. Vollarda, Sainte Monique", Paris 1930. Lit.: Bouvet 111, il. s. 264.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Konie w cyrku

litografia, papier, 31 x 42 cm;
napis. p.g.: litho de Bonnard (bez oprawy);

BONNARD Pierre (1867-1947)

Młoda dziewczyna w łodzi (Jeune fille dans une barque), 1939

litografia barwna, papier,
36 x 26 cm
na odwrocie poświadczenie autentyczności.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Dziewczynka na łódce (ok.1940)

niesygnowany
litografia barwna
35x25.5

BONNARD Pierre (1867-1947)

PLAKAT "LA REVUE BLANCHE", 1894

litografia, 77,5 x 60,5 cm, sygnowana l.śr. na kamieniu "Bonnard/ 94", p.d. "Imp. Edw. Ancourt Paris"

BONNARD Pierre (1867-1947)

29 oryginalnych litografii - ilustracji do dzieła Ambroise`a Vollarda Sainte Monique, Paris, A. Vollard, 1930

sygnowane na kamieniu monogramem wiązanym
Reprodukowane: Francis Bouvet, Bonnard - L`oeuvre gravé, Paris 1981 Flammarion, poz. 111.

BONNARD Pierre (1867-1947)

Plakat La Revue Blanche, 1894

litografia, 77,5 x 60,5 cm
sygnowana l.śr. na kamieniu: "Bonnard/ 94",
p.d.: "Imp. Edw. Ancourt Paris"

BONNARD Pierre (1867-1947)

Afisz La Revue Blanche

litografia, papier,
77 x 60 cm
Odbił Edward Ancourt, Paryż 1894

liczba obiektów: 13