MALIK Cecylia (ur. 1975, Kraków)
Fotografia z cyklu "6 Rzek", edycja 5, odbitka 2
wydruk lambda na papierze, 100 x 70 cm
sygnatura na odwrocie, opis na odwrocie: Cecylia Malik z cyklu "6 Rzek" fot. Cecylia Malik i Piotrek Dziurdzia 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
150 Drzewo, Brzoza z cyklu 365 Drzew
Technika: wydruk na papierze fotograficznym, C - print Fuji Matte edycja 5/3
Data powstania: 2009/ 2010
Wymiary: 56 x 39 cm
Technika: wydruk na papierze fotograficznym, C - print Fuji Matte, edycja 5/3
Data powstania: 20011/ 2012
Wymiary: 100 x 70 cm
365 Drzew, 66 Drzewo, Oszka, Park Krakowski 29 II 2009
wydruk na dibondzie, edycja 5/1 50,5 x 30 cm
opisany na odwrociu
137 Drzewo, Lipa, 08 02 2010, ul Karmelicka, 2010
fotografia, wydruk na dibondzie, 2/5
50 x 33 cm
94 Drzewo, Jesion, Z cyklu: 365 drzew, ed. 1/5, 27.12.2009 r.
fotografia barwna/dibond, 50 x 33 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: `Cecylia Malik | 365 Drzew 2009/2010` | edycja 5/1 | pierwsza odbitka z edycji 5 | 94 Drzewo | Jesion | 27.12.2009`
fotografia na dibondzie, edycja 1/5
33 cm x 50 cm
fotografia barwna, wydruk archiwalny matowy, paier Heunemuulle PhotoRag 33x49,5 cm, nakład 1/5+1AP,
sygn. i opisany na odwrocie /Cecylia Malik 2009 "Hang Man? 1/5/
319 Drzewo, Jesion, za Kopcem Kościuszki z cyklu 365 drzew, 09.08.2010, Kraków
fotografia barwna, wydruk atramentowy pigmentowy, papier Ilford Gold Fibre Silk, 30 × 45 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 1/10+1 a.p.
193 Drzewo, Wiąz z cyklu 365 drzew, 05.04.2010, Emaus