1 zł
2 600 000 zł

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Zwycięzca, lata 30. XX w.

brąz, drewno, 37 x 11,5 x 8,5 cm (podstawa wtórna)

cena wywoławcza: Wykup abonament

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Znawcy sztuki, 1934 r.

drzeworyt/papier, 23 x 19 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Znawcy sztuki" (sygnowany nieczytelnie) 1934'

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Śpiące koty, 1921 r.

węgiel/papier, 30 x 39 cm
datowany i opisany p.g.: '17 VIII 1921 N'

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Powój-paleta malarska

niesygnowany
olej, sklejka
35x23

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Para obrazów

1. "Pejzaż morski ze sztafażem"; 2."Pejzaż morski ze sztafażem"
1.Olej, płótno, 46 x 56 cm
2.Olej, płótno, 45,5 x 55,5 cm

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

KOBIETA NIOSźCA CHRUST, lata 80/90 XIX w.

Olej, płótno;
61,5 x 49 cm
Sygnowany l.d.: W…. K.

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Scena batalistyczna

olej, płótno,
168 x 275,5 cm;

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Walka z demonami

drzeworyt/papier, 30 x 24 cm (w świetle passe- partout)
sygnowana oraz pieczęcie p. d.

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Kobiety

drzeworyt barwny/papier, 36 x 50 cm

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Gejsza

akwarela/papier, 79,5 x 59,5 cm (w świetle passe- partout)

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Portret młodej damy

olej/płótno, 49,5 x 40 cm
sygnowany p. d.: trudno czytelna sygnatura

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Wieczór nad jeziorem

olej/tektura, 40 x 58 cm
sygnowany l. d.- monogram wiązanym i data "99"

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Kobiety

Japonia
Drzeworyt barwny/papier, 36 x 50 cm

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Portret damy

Sygnowany p. d.: "Allieri"
Pastel/papier, 46 x 32 cm (w świetle passe - partout)

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Wrzosowisko

Sygnowany l. d.: "L. Pons de S"ll"faceting"
Olej/płótno, 46 x 38,5 cm

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Zła wiadomość

olej, płótno,
66 x 81,5 cm;
sygn. p.d.: B... (nieczytelna)

AUTOR nieznany, XIX/XX w.

Wnętrze pokoju

płótno naklejone na płytę, 44,5 x 35 cm
po konserwacji

liczba obiektów: 19