PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, gwasz, papier; 15 x 11 cm
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
POMNIK MICKIEWICZA W WARSZAWIE
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Marszałek Józef Piłsudski na spacerze (1934)
sygn. dat. p.d.
gwasz, papier
22x11.5 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, gwasz, papier; 21 x 27 cm
Sygnowany p.d.; M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
drzeworyt/papier, 15 x 11 cm (zadruk)
sygnowany na klocku p.d.: 'MPUCHALSKI"
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
drzeworyt, papier; 8,5 x 9,7 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Puchalski 43 (ołówkiem).
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Pałac na Wodzie w Łazienkach Królewskich
akwarela, tektura; 13 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: M. Puchalski;
na odwrocie napis: Puchalski.
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
akwarela, tektura; 10 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Puchalski (częściowo pod ramą).
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Rynek Starego Miasta w Warszawie
akwarela, tektura; 11 x 8,3 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: M. Puchalski.
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
akwarela, gwasz (?), papier; 12,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Puchalski.
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Drzeworyt, papier; 16 x 19,5 cm (odcisk)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Raszyn drzeworyt (6) M. Puchalski 1955
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
drzeworyt/papier, 15 x 11 cm (zadruk), 33,8 x 24,5 (arkusz)
sygnowany na klocku p.d.: 'MPUCHALSKI'
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
sygn.p.d.
akwarela, papier, 14.5x11 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, papier; 19,5 x 26 cm
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
WIDOK OD JEZUICKIEJ NA RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE
Akwarela, papier; 11,5 x 9 cm
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
ULICA ŚWIĘTOJAŃSKA W WARSZAWIE
Akwarela, papier; 15 x 12 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, papier; 11 x 9 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
Na odwrocie pieczęć galerii "Sztuka", Gdynia
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, papier; 11 x 8,5 cm
Sygnowany p.d.: M. Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
akwarela/papier, 25 x 18,5 cm
sygnowany p.d.: 'MPuchalski'