1 zł
2 600 000 zł
/4

MOTELSKI Robert ur. 1977 r. (Warszawa)

Woda/Światło 17 czerwca 09:05, 2016

olej, akryl, płótno, 90 x 160 cm,
opisany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 17 CZERWCA 9:05 | Robert Motelski 2016'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gwiazdy 26 września 22:56, 2017

olej, akryl, płótno, 90 x 130 cm,
opisany na odwrocie: 'GWIAZDY 26 WRZEŚNIA 22:56 | Robert Motelski 2017'

Gwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie: 'Robert Motelski 2018'

Wspinaczka, 2012

tech. własna, akryl, płótno, 24 x 30 cm, 8/10, sygn. na odwrocie, w oprawie 28 x 34 cm

Śnieg 27 grudnia 09:22, 2011

olej, płótno, 45 x 81 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'ŚNIEG 27 GRUDNIA 09:22 | Robert Motelski 2011'

Woda 23 lipca 20:20, 2012

olej na płótnie, 40 x 50 cm
sygnowany na odwrociu

Łódź 27 sierpnia 19:54, 2017 r.

akryl na płótnie, 40 x 53 cm, sygn.

Światło 2 lipca 23:09, 2016 r.

olej/akryl na płótnie, 40 x 53 cm, sygn.

Góry 19 marca 12:11, 2013

olej, płótno, 45 x 60 cm,
opisany na odwrocie: GÓRY 19 MARCA 12:11 Robert Motelski 2013

Łódź 22 kwietnia 16:12, 2015 r.

olej na płótnie, 40 x 53 cm, sygn.

Łodzie 28 lipca 17:12, 2014 r.

olej na płótnie, 53 x 40 cm, sygn.

Trzciny 16 sierpnia, 2012 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm, sygn.

Pola (I, II) - Dyptyk, 2001

olej, płótno, 65 x 114 cm (wymiar każdej z prac);
sygn. p. d.: R. Motelski;
na odwrocie prac napisy autorskie: Robert Motelski 2001 oraz "Pola 1" i:
Robert Motelski 2001 " Pola II"

Trzciny 9 listopada 12:32, 2012 r.

olej/płótno,
40 x 50 cm,
sygn.

Góry 21 stycznia 15:23, 2011

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie

Trzciny 21 sierpnia 12:46, 2011

Olej, płótno; 45 x 81 cm
Sygn. na odwrocie: Robert Motelski 2011

Trzciny 18 października 16:01, 2007

olej, płótno,
40x50 cm,
sygn. na odwrocie /TRZCINY 18 PAŹDZIERNIKA 16:01 Robert Motelski 2007/, pieczęć autorska

Woda 9 kwietnia 15:12, 2011 r.

olej/płótno,
23 x 30 cm
na odwrociu opisany: `WODA 9 KWIETNIA 15:12 | Robert Motelski 2011`

Trzciny 3. grudnia 12:39, 2009

olej, płótno,
30 x 40 cm;
syg. i opisany na odwrocie: TRZCINY 3 GRUDNIA 12:39/ REEDS 3 DECEMBER 12:39/
Robert Motelski 2009

Woda 6 lipca 20:14, 2011

olej, płótno;
20 x 35 cm;
sygn. na odwrocie: Robert Motelski 2011 20 x 35 cm olej płotno

/4
liczba obiektów: 70