1 zł
2 600 000 zł
/11

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1989

olej, płótno; 131 x 101 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: 131 x 101 1989 SROKA

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Erotyk

Olej, płótno, 59 x 48,5 cm,
sygn. na odwrocie: Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Południe, 1993

olej, płótno; 190 x 135 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1993;
na odwrocie:
- sygn. i dat.: 943/1993 / JACEK SROKA [adres artysty];
- napis: POŁUDNIE;
- nalepka z opisem: sud 1993;
- pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: 02III-632/95

SROKA Jacek (ur. 1957)

Satyr i nimfa - pralka, 2015

olej/płótno, 33 x 46 cm
sygn. p.d.: "SROKA 2015" oraz na odwrrocie: "Satyr i Nimfa - Pralka/ Jacek/ Sroka/ 2015"

SROKA Jacek (ur. 1957)

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nurek, 2010 r.

akwarela, karton, 30 x 35 cm,
sygn. p.d.: SROKA 2010

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kompozycja figuralna, 1998

olej, płótno; 105 x 85 cm;
sygn. i dat. l. g.: SROKA 1998;
na odwrocie opis autorski: JACEK SROKA 12 R 97 / 1998 (...).

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1989

olej, płyta; 75,3 x 103 cm;
sygn. na środku: SROKA;
dat. z lewej: 1989

SROKA Jacek (ur. 1957)

Antologia moich obrazów, 2017 r.

olej/płótno, 27 x 33 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Portret żony w stanie wojennym, 1993

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Sroka 1993 (ołówkiem); l. d.: tytuł: Portret żony w stanie wojennym, nr odbitki: 44/100.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Z cyklu: Młot na czarownice Zabójstwo Kaspara Hausera, 1982 r.

akwaforta z akwatintą, 39 x 29 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Psy i ich tajne, chińskie imiona, 2017 r.

akwaforta i akwatinta, papier, 69 x 84 cm (format pracy), 90 x 115 cm (format papieru),
sygn. p.d.: Sroka 2017, opisana l.d.: Psy i ich tajne, chińskie imiona, śr.d.: 24/100

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pomocnik

olej, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. l.d.: Sroka 2014.

*droit de suite

SROKA Jacek (ur. 1957)

ZSMP, 1985 - 1998

Tusz, piórko, lawowanie, akwarela, papier; 24 x 34 cm
Sygnowany p.d.: ZSMP 1985 - 1998 Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

SKOK ŚMIERCI (BEZ SIATKI ZABEZPIECZAJĄCEJ), 1999

Tusz, piórko, lawowanie, akwarela, papier; 31,5 x 23,5 cm
Sygnowany d.: Sroka / Skok śmierci (bez siatki zabezpieczającej) 20.11.1999

SROKA Jacek (ur. 1957)

La matiere bruyere, 1992 r.

akwaforta + tinta / papier, 29,5 x 39,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nie bój się, 1983

Akwatinta, akwaforta barwna; wym.: 118 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: Sroka 83, l.d. tytuł i seria; sygn. pł.: Sroka / Malleus Maleficarum. Praca z cyklu "Malleus maleficarum". Stan bardzo dobry.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Koniunkcja słońca i księżyca

akwaforta, akwatinta
33 x 50 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Love, 1985-1998

tusz, piórko, tusz lawowany, pędzel, papier; 24 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1985-1998 SROKA.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Skok śmierci (Bez siatki zabezpieczającej), 1999

tusz lawowany, akwarela, pędzel, papier; 31,5 x 23 cm;
sygn.. i dat. p. d.: SROKA / 20.11.1999, napis p. d.: SKOK ŚMIERCI (BEZ SIATKI ZABEZPIECZAJĄCEJ).

/11
liczba obiektów: 210