1 zł
2 600 000 zł
/3

WRÓBLEWSKI Krzysztof (ur. 1962, Przasnysz)

Z cyklu Rytm, 2014

olej na płótnie, 40x0 cm,
opisany na odwrociu

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pion, 2014 r.

olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.

Idę ku słońcu wg Dunikowskiego, 2017 r.

akwarela na papierze, 50 x 40 cm, sygn.

Oko x 2, 2012 r.

akwarela na papierze, 23 x 30,5 cm, sygn.

Mak, 2014

olej, płótno, 20x20 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "MAK", 2014 O/P, 20X20 CM

Miejska impresja

pastel, papier; 51 x 71 cm (w świetle oprawy)

Jestem niewidzialny - z cyklu Odcinki, 1999 r.

olej/płótno, 18,5 x 97,7 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KRZYSZTOF | WRÓBLEWSKI | "JESTEM NIE WIDZIA LNY " | CYKL "ODCINKI" | OLEJ NA PŁÓTNIE, 18 X 97,7 CM | 1999 R.'
na odwrociu naklejka z danymi artysty

Maki - Szary Pion, 2015

olej, płótno, 22x27 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "MAKI - SZARY PION" 22x27 CM 2015

Okox4, 2012

olej, płótno, 35x70 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "OKOx4", 2012 OLEJ NA PŁÓTNIE, 35x70 cm

olej/płótno, 18,5 x 97,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KRZYSZTOF | WRÓBLEWSKI | "JESTEM NIE WIDZIA LNY " | CYKL "ODCINKI " |OLEJ NA PŁÓTNIE , 18 X 97,7 CM | 1999 R.' , na odwrociu naklejka z danymi artysty

Figury, 2010

olej, płótno, 35x70 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI 2010 "FIGURY" OLEJ NA PŁÓTNIE 35x70 CM

0:0 10/10, 2012r.

olej na płótnie, 24 x 30 cm, sygn.

42104

olej na płótnie 24 x 30

Cienie z cyklu Odcinki, 1998 r.

olej/płótno, 33 x 152,5 cm
opisany autorsko na odwrociu: `KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI | "CIENIE" CYKL "ODCINKI" | OLEJ. PŁÓTNO, 33 X 152 CM | 1998`

2.3263888888889E-6

olej, płótno, 30x24 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "0:0" OLEJ, PŁÓTNO 2/10

Wzór na podłodze (gwiazdy), 2012

olej na płótnie,
30x70 cm
Obraz opisany na odwrocie

0:0 7/10, 2012

olej, płótno, 24x30 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "0:0", OLEJ, PŁÓTNO 2012 7/10

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, 2010

olej, płótno, 70x100 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ W WARSZAWIE" 2010 o/p 70x100 cm KW

Okno, 2012 r.

olej na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.

Kładka, 2007

olej, płótno, 30 x 80 cm,
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI "KŁADKA" CYKL "IZOFORMY" LITWA 2007, OLEJ, PŁÓTNO, 30X80 CM

/3
liczba obiektów: 49