PUSZCZYŃSKA Zofia (1907 - 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, karton; 49,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: Z.Puszczyńska | 80 r.
Węgiel, papier różowy; 62,5 x 48,5 cm
Sygnowany p.d.: Puszczyńska
Akwarela, karton; 62 x 44 cm
Sygnowany p.d.; Z.Puszczyńska
Węgiel, papier kremowy; 58 x 45 cm
Na odwrocie szkic aktu
Akwarela, papier; 25 x 48 cm
Sygnowany l.d.: Z.Puszczyńska
Tempera, płyta; 64 x 42 cm
Sygnowany p.d.: Z. Puszczyńska
Na odwrocie nalepka wypełniona czarnym atramentem: T-wo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Kielcach |Autor: Puszczyńska Zofia | Tytuł dzieła Tancerka II | Technika tempera | Wymiary | Adres autora |Nagroda | Cena | Nr katalogu
Olej, tektura; 60 x 77 cm
Sygnowany na odwrocie czarnym olejem: Z. PUSZCZYŃSKA.
Powyżej papierowa nalepka Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Oddział w Krakowie: Autor: ZOFIA PUSZCZYŃSKA | Nazwisko właściciela | Adres właściciela | Tytuł dzieła W OGRODZIE | Nr porządku zgłoszenia 2 | Technika wykonania OLEJ | Wymiary wys. 58 cm szer. cm 76 | Nr leg. Z.P.A.P 1989 | Cena
Olej, płótno; 73 x 60 cm
Na odwrocie nalepka z 1975 roku: XIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA
MALARSTWA BIELSKA JESIEŃ | IMIĘ Zofia NAZWISKO Puszczyńska
ADRES Kraków, ul. Szlak 11 m. 9 TYTUŁ Piękna i Bestia III TECHNIKA olej
WYMIARY 73 x 60 CENA 5000 zł
Olej, płótno; 73 x 60 cm
Sygnowany p. d.: Z. Puszczyńska
Na odwrocie nalepka z 1975 roku: XIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA BIELSKA JESIEŃ | IMIĘ Zofia NAZWISKO Puszczyńska ADRES Kraków, ul. Szlak 11 m. 9 TYTUŁ Piękna i Bestia III TECHNIKA olej WYMIARY 73 x 60 CENA 5000 zł
Akwarela, karton; 41,5 x 34,6 cm
Sygnowany ciemnozieloną akwarelą: l.d.: Z PUSZCZYŃSKA
Czarny pastel, papier; 61 x 42,8 cm
Nie sygnowany
Na odwrocie - akt siedzącej kobiety
Akwarela, papier; 47,7 x 34 cm
Sygnowany brązową akwarelą p.d.: Z. PUSZCZYŃSKA
Akwarela, karton; 49,5 x 42 cm
Sygnowany niebieską akwarelą p.d.: Z. PUSZCZYŃSKA
Węgiel, papier; 65,6 x 35,8 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Puszczyńska
Węgiel, papier; 63,1 x 40,3 cm
Sygnowany węglem p.d.: Puszczyńska
Olej, płyta pilśniowa; 69,7 x 58,3 cm
Sygnowany niebieskim olejem p.d.: Z. PUSZCZYŃSKA