1 zł
2 600 000 zł
/10

MALINA Marian (1922-1985)

technika własna, karton; 52 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Malina.

cena wywoławcza: Wykup abonament

MALINA Marian (1922-1985)

PRZEMARSZ WOJSKA, 1951

Ołówek, akwarela, papier; 25 x 35,5 cm
Sygnowany p.g.: M.Malina 1951 R.; p.d.: M.Malina 51 R.

MALINA Marian (1922-1985)

MĘŻCZYZNA W KAPELUSZU, 1951

Akwarela, papier; 42 x 29 cm
Sygnowany p.g.; M.Malina / 1951 R.

MALINA Marian (1922-1985)

CHŁOPCY Z KANARKIEM

Litografia kolorowana akwarelą, 29 x 20 cm

MALINA Marian (1922-1985)

FRYDERYK CHOPIN

Tusz lawowanie, papier; 27 x 20,5 cm
Sygnowany oł. l.g.; M. Malina 1955 r

MALINA Marian (1922-1985)

KOBIETA W DŁUGIEJ SUKNI (według Leonarda da Vinci), 1953

Litografia, papier; 21,5 x 13,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: kop. Z Leonarda da Vinci M. malina 1953r

MALINA Marian (1922-1985)

MALINA Marian (1922-1985)

WYZWOLENIE ZAGŁĘBIA, 1952

Litografia, papier; 29,5 x 41 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: litografia Wyzwolenie Zagłębia M.Malina 1952 r

MALINA Marian (1922-1985)

TRZY KOBIETY, 1959

Tusz, piórko, lawowanie, papier; 42 x 29 cm
Sygnowany śr. d. M.Malina 1959r

MALINA Marian (1922-1985)

WOJSKO MIĘDZY KULAMI

Tusz, lawowanie, papier; 42 x 29,5 cm

MALINA Marian (1922-1985)

KOMPOZYCJA

Linoryt, papier; 12 x 8 cm
Sygnowany p.d.: M.Malina

MALINA Marian (1922-1985)

ANDRIEJ SOKOŁOW, 1957

Linoryt, bibułka; 21 x 16 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Ilustracja do Losu Człowieka Michała Szołochowa 1957R.

MALINA Marian (1922-1985)

Martwa natura z arbuzem, 1956-1959 r.

olej/płótno, 35 x 40,5 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'M. Malina | 56 – 59'
sygnowany ołówkiem na blejtramie: 'Malina'

MALINA Marian (1922-1985)

Narciarka, 1949

akwaforta, akwatinta, papier; 29 x 19,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: M. Malina 49 R. (ołówkiem);
napis l. d.: Akwaforta z akwatintą (ołówkiem).

MALINA Marian (1922-1985)

Podsłuchiwanie

linoryt (?), papier; 55,5 x 52 cm (wymiar kompozycji),
75,5 x 62,5 cm (wymiar arkusza).

MALINA Marian (1922-1985)

POSTAĆ

Linoleum, 57,7 x 37,5 cm

MALINA Marian (1922-1985)

Narciarka, 1949 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 28,6 x 19,7 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'M Malina 49 R' i opisany l.d.: 'Akwaforta akwatinta'

MALINA Marian (1922-1985)

FACHOWCY, 1967

akwatinta, 24 x 33 cm, sygnowana i datowana ołówkiem pod płytą: p.d. "M. Malina 1967", l.d. tytuł grafiki.

MALINA Marian (1922-1985)

Pieta, 1940

akwarela, ołówek, bibułka częściowo naklejona na karton, 16,5 x 20,4 cm,
sygn. p.d. (na kartonie): M. Malina 1940 r.

MALINA Marian (1922-1985)

Portret

akwarela, papier; 39,5 x 27,2 cm (w świetle oprawy)

/10
liczba obiektów: 184