1 zł
2 600 000 zł

FAJLHAUER Henryk (FEILHAUER, FEJLHAUER) (1942, Czechowice Dziedzice -1999, Bad Salzdethfurt (Niemcy))

EXLIBRIS HERBERTA SCHWARZA

Akwaforta, akwatinta, papier; 12,5 x 8,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: HFajlhauer; dedykacja autorska: Dla sympatycznej, co ja piszę! Przesympatycznej mojej imienniczki p. Heni te pracę daję z wyrazami najszczerszej sympatii H. Fajlhauer

cena wywoławcza: Wykup abonament

MAMY CÓRECZKĘ, 1981

Akwaforta, akwatinta, papier; 9 x 6 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: H. Fajlhauer

EXLIBRIS DR MED GERNOT BLUM

Akwaforta, papier; 10,5 x 6 cm

Zestaw 8 miedziorytów

1. Exlibris Dr Med Gernot Blum; miedzioryt, papier;10,5 x 6 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER;
2. Exlibris Frouke van der Zee; miedzioryt, papier;11,5 x 6 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER;
3. Exlibris H.V.D.Zee; miedzioryt, papier; 8,8 x 6 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER;
4. Exlibris Zakład Narodowy im. Ossolińskich; miedzioryt, papier; 9,5cm x 7,7 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER; po środku napis: 30/100/C2; na dole dedykacja odręczna autora dla Magdy;
5. In Memoriam Tadeusz Przypkowski; miedzioryt, papier; 9,6 x 6,5 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER; po środku napis: 12/30 / C2;
6. Krokodylowy zaułek; miedzioryt, papier; 10,8 x 7,8 cm; sygn. p. d.: HFAJLHAUER;
7. Życzenia Świąteczne; miedzioryt, papier; 12,5 x 9,5 cm; sygn. p. d.: /RYT/ HFAJLHAUER; po środku: 8/30; wewnątrz odręcznie napisane życzenia od autora;
8. Relief owalny; miedzioryt, relief, papier; 9,5 x 5 cm (owal); sygn. p. d.: HFAJLHAUER.

Zestaw 8 miedziorytów

Zadeponowane

akwaforta/akwatinta/papier, ed. E/A, 15.50 x 11 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana i opisana u dołu: '"Zadeponowane" E.A H. Fajlhauer',

* praca podlega opłacie Droit de suite

Krokodylowy zaułek II

miedzioryt, papier; 14 x 10,5 cm (w świetle passe-partout),
11 x 7,5 cm (odcisk płyty);
sygn. i opisany u dołu: KROKODYLOWY ZAUŁEK II 40/50 H. FAJLHAUER (ołówkiem).

miedzioryt dwubarwny (sepia, brąz), papier;
15,5 x 12,5 cm (wymiar arkusza); 10,5 x 9,5 cm (odcisk płyty);
poniżej sygn. i opis ołówkiem: H. FEIL / EA / CZ / 6 / XXX

Matka Natura, 1998

miedzioryt, papier; 26,5 x 19,5 cm (wymiar arkusza);
21 x 15 cm (odcisk płyty);
poniżej sygn i. opis ołówkiem: H. FEIL / 98 / EA / cz / 9/20

Matka Natura (1998)

sygn. dat. śr.d.
miedzioryt (e.a. 9/20)
21x15 cm

sygn. śr.d.
miedzioryt (e.a. 6/XXX)
10.3x9.7 cm

Ex Libris Helge Larsen

sygn. śr.d.
miedzioryt (e.a.)
11.5x8.3 cm

Bibliofil w chmurach

sygn. śr.d.
miedzioryt (e.a.)
11.7x9 cm

Zadeponowanie

akwaforta, akwatinta, papier; 13,2 x 9,5 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: "ZDEPONOWANIE" E.A. J. Fajlhauer

Jerzemu Turowiczowi

sygn. p.d.
miedzioryt
17.5x7.8

EX BIBLIOTHECA KLAUS RÖDEL

Miedzioryt; 13 x 10,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem p.d.: FEJLHAUER, śr.d.: E.A.

BIBLIOFIL II

Miedzioryt; 11,2 x 8,8 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem p.d.: FEJLHAUER, śr.d.: E.A., l.d.: BIBLIOFIL II

sygn. p.d.
relief, miedzioryt
9.4x5.2

sygn. p.d.
relief, miedzioryt
9.5x5.3

liczba obiektów: 34