PILATTI Gustaw (1874-?)
olej, płótno
46.5 x 35.5 cm
sygnowany l.d.: G. (?) Pillati | 1900.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PILATTI Gustaw (1874-?)
olej, płótno dublowane,
115,5 x 141 cm; sygn. p.d.: G. Pillati / 1918;
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora, tytułem techniką oraz datą 8 XI 1918 r.
PILATTI Gustaw (1874-?)
PILATTI Gustaw (1874-?)
PILATTI Gustaw (1874-?)
Kobieta w stroju ludowym (1904)
sygnowany, datowany l.g.
olej, płótno
90x71