1 zł
2 600 000 zł
/3

KOPCZYŃSKI Bronisław Piotr (1882 Warszawa - 1964 Warszawa )

Rynek Starego Miasta, 1949 r.

litografia/papier, 48 x 33 cm
sygnowany na kamieniu l.d. inicjałami i gmerkiem autorskim: ‘B.K.’, p.d. opis: ‘WARSAWA-RYNEK STAREGO MIASTA’ oraz kredką l.d.: ‘Bron. Kopczyński’ i dedykacja: ‘WP. Śmigielskiemu w Warszawie III-1949’
u dołu dedykacja

cena wywoławcza: Wykup abonament

Ul. Rybaki

litografia/papier, 57 x 40,5 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'B Kopczyński', opisany na kamieniu l.d.: 'UL. RYBAKI'

Warszawa. Dawne Stare Miasto, ok. 1930

litografia/papier, 44 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
tytuł: l.p.: 'Warszawa. Dawne Stare Miasto'; sygn. p.d.: 'Bron. Kopczyński'

Stara Warszawa - Dom pod lwem - ul.Senatorska

sygn. p.d.
litografia
44.5x33.5 cm

BRAMA KRAKOWSKA W LUBLINIE

Litografia, papier; 48,5 x 34,5 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: ~Lublin Bron Kopczyński
Na odwrocie nalepka wystawowa CBWA w Warszawie z opisem pracy

Dawna Warszawa

sygn. p.d.
litografia
48.5x32.5 cm

Staromiejski grajek, 1957 r.

litografia/papier, 40,5 x 29,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"Staromiejski grajek" Bronisław Kopczyński | Kochanemu A.Karnemu autor Warszawa - Grudzień 1957 r.p.'

Widok z Kazimierza Dolnego, 1917 r.

akwarela, ołówek/papier, 32,5 x 44 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'BRONISŁAW KOPCZYŃSKI 1917'

Winiarnia Staromiejska

litografia, karton, wym. 48 x 32 cm,
sygn. p.d.: Winiarnia Staromiejska / Bronisł Kopczyński 33/100

Dawna Warszawa - Zamek Królewski

litografia, papier; 38 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: znak artysty (na płycie);
opis autorski poniżej obrazu: p. d.: Bron [znak artysty] Kopczyński (ołówkiem), tytuł l. d.: Dawna Warszawa - Zamek król.

Dom pod Orłem na Starym Mieście w Warszawie, 1913 r.

litografia/papier, 48,5 x 32 cm
sygnowana i datowana na kamieniu gmerkiem autorskim z inicjałem: `B.K. 1913`
opisana l.d.: `DOM " POD "ORŁEM" | PRZY ULICY | ŚWIĘTOJAŃSKIEJ | W | WARSZAWIE` poniżej gmerk autorski z inicjałem "B.K."

Road, 2013

akryl, płyta, 84 x 80 cm,
sygn. p.d.: PIK 2013.Y.

Stara piosenka

litografia, papier; 40,5 x 30 cm (odcisk płyty),
44 x 32 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej kompozycji ołówkiem: sygn. p. d.: Bronisław Kopczyński;
l. d.: ~ Stara piosenka ~

Kamienica, 1917 r.

akwarela/papier, 43 x 32 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany u dołu: `BRON. KOPCZYŃSKI 1917`

Pod Retmanem

litografia, papier;
37,7 x 27,8 cm (w świetle oprawy);
sygn.: p. d.: BronKopczyński, l. d.: Pod "Retmanem"

Dwór pod lasem

akwarela/papier naklejony na tekturę, 102 x 70 cm
sygnowany l. d.: `BR KOPCZYŃSKI`

Estymacja: 12 000 - 16 000 zł

Widok podwórka, 1933 r.

akwarela/papier, 48 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Bronisław Kopczyński 1933`

Estymacja: 2 500 - 3 500

FARA W CHEŁMNIE

akwarela na papierze, 49,5 x 35 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "Br. Kopczyński"

Dawne Stare Miasto

litografia, papier, 44 x 33 cm (w świetle oprawy);
gmerk artysty na płycie p. d.: serce zwieńczone krzyżem;
sygn. p. d.: BronKopczyński, tytuł l. d.: Warszawa. Dawne Stare Miasto.

Dawne Stare Miasto

/3
liczba obiektów: 50