1 zł
2 600 000 zł

DYBOSKA Stefania (1890-?)

SKAŁKA

akwaforta podmalowana akwarelą,
20,5 x 28 cm na arkuszu 29 x 40,5 cm,
sygnowana ołówkiem pod płytą l.d. "Skałka", p.d. "S. Dyboska".

cena wywoławcza: Wykup abonament

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Westminster

akwaforta, papier; 28,3 x 18,2 cm (odcisk płyty),
29,8 x 18,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Dyboska (ołówkiem), tytuł l. d.: Westminster (ołówkiem)

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Samotna sosna, l. 30. XX w.

akwaforta, 19,5 x 26,3 cm
sygn. p. d. S. Dyboska

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Kaplica Zygmuntowska

sygn. p.d.,
akwaforta,
29x20.8 cm

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Kościół NMP w Krakowie

Akwaforta;
wym.: 307 x 207 mm;
sygn. oł. p.d.: S. Dyboska; tyt. l.d.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Venezia, lata 30.

Akwaforta; wym.: 180 x 125 mm; sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, tyt. l.d.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Notre Dame, lata 30.

Akwaforta; wym.: 245 x 215 mm; sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, l.d.: Notre Dame Paris.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Widok z Plant na wieże Kościoła Mariackiego

sygn. l.d
akwarela, gwasz, papier
30x19 (w świetle passe-partout .)

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Krużganki, przełom lat 20. i 30.

Akwaforta; wym.: 280 x 180 mm; sygn. oł. p.d.: Dyboska. Drobne brązowe plamki, widoczne zwłaszcza na marginesach. Grafika po konserwacji.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Kościół św. Wojciecha w Krakowie, 1929

Akwaforta, akwatinta; wym.: 200 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: S. Dyboska 929, l.d. tytuł.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Venezia

akwaforta
wym.: 180 x 125 mm
sygn. oł. p.d.: St. Dyboska, l.d.: Venezia.
Lit.: Mistrzowie grafiki polskiej, Kraków 2007.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Notre Dame

akwaforta
wym.: 245 x 215 mm
sygn. oł. p.d.: S. Dyboska, l.d.: Notre Dame Paris.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Widok na cerkiew Wołoską i Wieże Korniaków we Lwowie

rysunek piórkiem, 29 x 20,5 cm
sygn. l. d.: S. Dyboska, Lwów

DYBOSKA Stefania (1890-?)

akwaforta, akwatinta; wym.: 200 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: S. Dyboska 929, l.d. tytuł.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Skałka

akwaforta, akwatinta, papier,
27,5 x 19 cm (odcisk płyty);
napis z lewej: "Skałka", sygn. p.d.: "S.Dyboska"

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Cerkiewka w Tatarowie, lata 20.

akwaforta, akwatinta, wym.: 100 x 75 mm, sygn. oł. p.d.: S. Dyboska, l.d.: tytuł.

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Pod kościołem

akwaforta, wym.: 24 x 26,5 cm
"sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Pod kościołem"

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Stary kościółek na śląsku

akwaforta, wym.: 24 x 26,5 cm
"sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Stary kościółek na śląsku "
Praca eksponowana w Dziale Sztuki Powszechnej Wystawy Krajowej, Poznań 1929

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Ulica Marienstadt

akwaforta, wym.: 18 x 14 cm
sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Ulica Marienstadt

DYBOSKA Stefania (1890-?)

Stary kościółek

akwaforta, wym.: 23 x 28,7 cm
sygn. ołówkiem p.d.: S. Dyboska; l.d.: Stary kościółek

liczba obiektów: 20