1 zł
2 600 000 zł

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

TV Zones, 2004-05 r.

offset/papier naklejony na piankę, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jakub Bąkowski | 2005'

cena wywoławcza: Wykup abonament

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Polaris. Lato 2009

fotografia / light box
125 x 95 x 17 cm
2009
sygnowana / autorska nalepka na odwrocie
edycja 5 + 2 AP, wystawiany egzemplarz  to 3/5

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

"Wielka Niedźwiedzica. Międzynarodowa 64/65A", ed. 2/7, 2006 r.

kolorowa odbitka fotograficzna na papierze światłoczułym wykonana techniką Lambda, 47 x 70 cm
na odwrociu autorska nalepka z opisem pracy i sygnaturą artysty

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Baza Hornsund_1

Technika: fotografia na papierze metalizowanym
Data powstania: 2009
Wymiary: 85 x 60 cm

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Światła w Hucie, ed. 2/8 + 1 AP, 2016 r.

fotografia/papier światłoczuły, 132 x 93 cm

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

TV ZERO ZONES (2004), 2005

off set, papier / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Jakub Bąkowski/ 2005

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

TV Zero Zones (2004), 2005

offset, papier, 100 x 100 cm

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Polar Station Hornsund. Spitsbergen. Summer 2009

fotografia czarno-biała, lambda, papier Kodak Metallic Professional, 63 × 80 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie, dyptyk, prace w autorskiej oprawie, nakład: 2/5 + 2 a.p

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Study for the Movie in LC. Bates Museum, 2009

fotografia barwna, papier Kodak Professional Metallic, Durst Lambda, laminat z filtrem UV, 87 x 96 cm; sygn. na odwrocie; nalepka autorska, wydruk autorski, nakład: 3/5

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Agnieszka, Karolina, Piela II

fotografia kolorowa, wydruk lambda, płyta dubond, 85 x 85 cm,
sygnowana i numerowana na odwrocie: Kuba Bąkowski, Agnieszka, Karolina, Piela II, edycja 3/3; opatrzone logo galerii Daniele Ugolini Gallery;
wydruk autorski, nakład: 3/3

BĄKOWSKI Kuba (ur. 1971)

Agnieszka, Karolina, Piela I

sygnowana i numerowana na odwrocie: Kuba Bąkowski, Agnieszka, Karolina, Piela I, edycja 3/3; opatrzone logo galerii Daniele Ugolini Gallery;
wydruk autorski, nakład: 3/3

liczba obiektów: 12